PR time nr 2 wśród agencji PR w Polsce

Według Klienckiego Rankingu Agencji Public Relations

Biuro prasowe

Biuro prasowe

29.06.2016

W trosce o właściwe odżywianie pacjentów

Centrum Radioterapii Amethyst dofinansowuje ciepłe posiłki dla pacjentów spoza Krakowa przebywających podczas leczenia w hotelu. Jest to kolejny element dbania o pełnowartościową dietę osób poddawanych napromienianiu i zapobiegania groźnemu w skutkach niedożywieniu. 

>> więcej

13.06.2016

Budowa trasy S5 coraz bardziej zaawansowana

Potężny, 750-metrowy most nad Widawą nabiera wyraźnych kształtów – gotowa jest już część obiektu od strony Wrocławia, rozpocznie się też nasuwanie segmentów od północy. Poważną zmianę zauważyć można również na rondzie Obrońców Grodna, gdzie zakończono montaż deskowań pod ustrój nośny ...

>> więcej
Biuro prasowe

Aktualności

10.02.2016

Przygotowaliśmy czasopismo dla Leoni Kabel Polska

„Łącznik” to tytuł dwunastostronicowego czasopisma, które agencja PR time stworzyła od podstaw i wydała dla firmy Leoni Kabel Polska, polskiej firmy należącej do globalnego lidera w technologii okablowania w Europie.

22.01.2016

Nowa strona firmy Zapnet

Nasza agencja zbudowała od podstaw nowy internetowy serwis dla firmy Zapnet, dostawcy usług internetowych z Wielkopolski. Debiut nowej strony w sieci odbył się w grudniu br.

10.01.2016

Wydaliśmy nowy numer magazynu lifestyle’owego

Już po raz piąty współpracowaliśmy z firmą Balluff przy opracowywaniu i wydaniu kolejnego półrocznika „BAClub Magazyn”. Czasopismo ma charakter lifestyle’owy, a jego czytelnikami są managerowie z przedsiębiorstw współpracujących z właścicielem tytułu.

public relations Wrocław PR time
Zobacz nas na Facebooku

Kontakt

tel.: (71) 33 70 686/ kom. 697 024 523
biuro@prtime.pl
al. Wiśniowa 33, Wrocław 53-137

O firmie

PR time jest profesjonalnym doradcą w zakresie public relations. Od 2004 roku zespół agencji oraz jej zewnętrzni współpracownicy wspierają polskie firmy w budowaniu wizerunku marek i produktów oraz zarządzaniem informacją.

PR time jest członkiem Związku Firm Public Relations.

Agencja kilkakrotnie umiejscowiona była w rankingach firm public relations, co dodatkowo świadczy o wysokiej jakości jej produktów. 

Agencja PR time specjalizuje się w kreatywnych rozwiązaniach 

dostosowanych do tych wymagań, oferując swoim klientom kompleksowe doradztwo komunikacyjne oraz strategiczne planowanie w zakresie public relations. Usługi obejmują PR korporacyjny, e-PR, budowanie wizerunku marek i produktów, komunikację wewnętrzną, zarządzanie kryzysowe oraz public affairs.

 

>> dowiedz się więcej o agencji PR time
>> dowiedz się dlaczego PR?
>> sprawdź co mamy do powiedzenia

Oferta

Agencja PR time świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi budowania wizerunku marek i produktów, które obejmują doradztwo, PR korporacyjny oraz e-PR.

Wrocławska agencja tworzy dopasowane do

potrzeb klientów strategie public relations, budujące pozytywny wizerunek marek lub produktów, a także organizuje kampanie informacyjne i promocyjne wraz z projektowaniem Systemów Identyfikacji Wizualnej (SIW). PR time planuje skuteczne działania z zakresu zarządzania kryzysowego. Wachlarz usług doradczych uzupełniają działania polegające na kreacji wizerunku osobistego oraz audyty komunikacyjne, usprawniające komunikację wewnętrzną w firmach.

 

>> zobacz pełna ofertę agencji PR time
>> zobacz co potrafimy zrobić
>> sprawdź jak wygląda nasze biuro prasowe

Zarządzanie kryzysowe

Dynamicznie zmieniający się rynek w dobie globalizacji, kryzysy ekonomiczne i polityczne, napięcia społeczne, przypadkowe wydarzenia, jak na przykład katastrofy, akty terrorystyczne, zanieczyszczenie środowiska, a także kłopoty wewnętrzne i zewnętrzne przedsiębiorstw, nawet te z pozoru błahe, mogą stanowić zarzewie sytuacji kryzysowej.

Opracowanie standardów zachowań w warunkach nagle

występujących trudności pozwala zdusić płomień kryzysu, zanim rozpali się on na dobre.

Działania podejmowane przez agencję PR time w sytuacji kryzysowej mają na celu uniknięcie kryzysu, zanim się on pojawi lub też zminimalizowanie jego skutków.

 

>> przeczytaj więcej o zarządzaniu kryzysowym
>> zarządzanie kryzysowe w naszej ofercie