PR time czas na efektywną komunikację

Agencja PR time Wrocław - kreatywne rozwiązania, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana wiedza.

Biuro prasowe

Biuro prasowe

12.08.2016

W hołdzie miedzianym matrycom

Wibrująca paleta barw, wzór przywodzący na myśl rowki płyty gramofonowej, a przede wszystkim sam materiał, czyli miedziana blacha poddawana obróbce z wykorzystaniem rzadkich technik metaloplastycznych – tak wygląda kolekcjonerska okładka albumu VERKE zespołu Miloopa.

>> więcej

29.07.2016

Miedź Cu+ dla Przylądka Nadziei

Sprzęt medyczny z elementami wykonanymi z miedzi przeciwdrobnoustrojowej Cu+ wzbogacił właśnie wyposażenie wrocławskiego Przylądka Nadziei. Sprzęt przekazany przez Europejski Instytut Miedzi pozwoli jeszcze staranniej dbać o higienę i zapobiegać rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów wśród personelu, a przede wszystkim pacjentów dziecięcego ...

>> więcej
Biuro prasowe

Aktualności

18.07.2016

Wyjątkowa wystawa na ul. Świdnickiej

„Miedź – materiał przyszłości” – tak nazywa się wystawa, którą nasza agencja przygotowała we współpracy z Europejskim Instytutem Miedzi.

16.06.2016

Wydaliśmy jubileuszowy BAClub Magazyn

W czerwcu tego roku ukazał się szczególny numer BAClub Magazyn. Tradycyjnie już  współpracowaliśmy z firmą Balluff przy opracowywaniu i wydaniu tego półrocznika.

22.04.2016

Konkurs proekologiczny dla FB Serwis

Nasza agencja wspólnie z firmą FB Serwis zorganizowała konkurs proekologiczny „Bądź EKO, zajedź daleko”.

pr time agencja public relation wrocław
Zobacz nas na Facebooku

Kontakt

tel.: (71) 33 70 686/ kom. 697 024 523
biuro@prtime.pl
al. Wiśniowa 33, Wrocław 53-137

O firmie

PR time jest profesjonalnym doradcą w zakresie public relations. Od 2004 roku zespół agencji oraz jej zewnętrzni współpracownicy wspierają polskie firmy w budowaniu wizerunku marek i produktów oraz zarządzaniem informacją.

PR time jest członkiem Związku Firm Public Relations.

Agencja kilkakrotnie umiejscowiona była w rankingach firm public relations, co dodatkowo świadczy o wysokiej jakości jej produktów. 

Agencja PR time specjalizuje się w kreatywnych rozwiązaniach 

dostosowanych do tych wymagań, oferując swoim klientom kompleksowe doradztwo komunikacyjne oraz strategiczne planowanie w zakresie public relations. Usługi obejmują PR korporacyjny, e-PR, budowanie wizerunku marek i produktów, komunikację wewnętrzną, zarządzanie kryzysowe oraz public affairs.

 

>> dowiedz się więcej o agencji PR time
>> dowiedz się dlaczego PR?
>> sprawdź co mamy do powiedzenia

Oferta

Agencja PR time świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi budowania wizerunku marek i produktów, które obejmują doradztwo, PR korporacyjny oraz e-PR.

Wrocławska agencja tworzy dopasowane do

potrzeb klientów strategie public relations, budujące pozytywny wizerunek marek lub produktów, a także organizuje kampanie informacyjne i promocyjne wraz z projektowaniem Systemów Identyfikacji Wizualnej (SIW). PR time planuje skuteczne działania z zakresu zarządzania kryzysowego. Wachlarz usług doradczych uzupełniają działania polegające na kreacji wizerunku osobistego oraz audyty komunikacyjne, usprawniające komunikację wewnętrzną w firmach.

 

>> zobacz pełna ofertę agencji PR time
>> zobacz co potrafimy zrobić
>> sprawdź jak wygląda nasze biuro prasowe

Zarządzanie kryzysowe

Dynamicznie zmieniający się rynek w dobie globalizacji, kryzysy ekonomiczne i polityczne, napięcia społeczne, przypadkowe wydarzenia, jak na przykład katastrofy, akty terrorystyczne, zanieczyszczenie środowiska, a także kłopoty wewnętrzne i zewnętrzne przedsiębiorstw, nawet te z pozoru błahe, mogą stanowić zarzewie sytuacji kryzysowej.

Opracowanie standardów zachowań w warunkach nagle

występujących trudności pozwala zdusić płomień kryzysu, zanim rozpali się on na dobre.

Działania podejmowane przez agencję PR time w sytuacji kryzysowej mają na celu uniknięcie kryzysu, zanim się on pojawi lub też zminimalizowanie jego skutków.

 

>> przeczytaj więcej o zarządzaniu kryzysowym
>> zarządzanie kryzysowe w naszej ofercie