PR time nr 2 wśród agencji PR w Polsce

Według Klienckiego Rankingu Agencji Public Relations

Biuro prasowe

Biuro prasowe

25.06.2018

Wakacyjny warsztat dietetyczny dla pacjentów i ich rodzin

Co jeść, a czego nie jeść w trakcie chemio- czy radioterapii? Jak właściwie się żywić po zakończeniu leczenia? O tym oraz o mitach dotyczących raka i diety można będzie posłuchać podczas najbliższych otwartych warsztatów dietetycznych w Centrum Radioterapii Amethyst.

>> więcej

28.03.2018

Raport o polskiej radioterapii onkologicznej

Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie jest największym – pod względem liczby leczonych pacjentów – ośrodkiem radioterapeutycznym w Małopolsce. 

>> więcej
Biuro prasowe

Aktualności

18.01.2018

Dziewiąty numer „Łącznika” już u klienta

Biznesowe podsumowanie ubiegłego roku, jakość produktów, ograniczenie hałasu na produkcji, podsumowanie kampanii wizerunkowej i świątecznej akcji charytatywnej to tylko niektóre tematy z najnowszego numer „Łącznika”, czasopisma wydawanego przez PR Time dla firmy LEONI Kabel Polska.

10.01.2018

Dziesiąty numer magazynu "BAClub"

Sporty motorowe, kąpiele morsów, zimowy sezon biegowy, wyprawa do Bhutanu – to tylko niektóre z tematów, które znalazły się w najnowszym numerze czasopisma wydanego pod koniec grudnia ub.r.

28.12.2017

Trasa S5 pod Wrocławiem otwarta

Dobra wiadomość dla kierowców – od 22 grudnia można przejechać swobodnie ekspresówką z Wrocławia do Prusic. Dzięki temu podróż samochodem do Poznania skraca się do dwóch godzin. 

pr time agencja public relation wrocław
Zobacz nas na Facebooku

Kontakt

tel.: (71) 33 70 686
biuro@prtime.pl
al. Wiśniowa 33, Wrocław 53-137

O firmie

Agencja PR time od 2004 roku świadczy usługi w zakresie public relations. Oferta agencji obejmuje m.in.: PR korporacyjny, PR w internecie, PR marek i produktów, PR wewnętrzny, zarządzanie kryzysowe, public affairs oraz usługi eventowe.

Zespół PR time tworzą doświadczeni doradcy - specjaliści w komunikacji masowej: dziennikarze, psychologowie, kulturoznawcy, językoznawcy, specjaliści od marketingu, ekonomiści, graficy komputerowi. Wiedza zespołu obejmuje bogaty zakres obserwacji z polskiego rynku, a doświadczenia, wynikające ze zrealizowanych projektów, gwarantują obsługę klienta według najlepszych standardów. Agencja PR time jest członkiem Związku Firm Public Relations.

 

>> dowiedz się więcej o agencji PR time
>> dowiedz się dlaczego PR?
>> sprawdź co mamy do powiedzenia

Oferta

Agencja PR time świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi budowania wizerunku marek i produktów, które obejmują doradztwo, PR korporacyjny oraz e-PR.

 

Wrocławska agencja tworzy dopasowane do

potrzeb klientów strategie public relations, budujące pozytywny wizerunek marek lub produktów, a także organizuje kampanie informacyjne i promocyjne wraz z projektowaniem Systemów Identyfikacji Wizualnej (SIW). PR time planuje skuteczne działania z zakresu zarządzania kryzysowego. Wachlarz usług doradczych uzupełniają działania polegające na kreacji wizerunku osobistego oraz audyty komunikacyjne, usprawniające komunikację wewnętrzną w firmach.

 

>> zobacz pełna ofertę agencji PR time
>> zobacz co potrafimy zrobić
>> sprawdź jak wygląda nasze biuro prasowe

Zarządzanie kryzysowe

Rynek w dobie globalizacji, dynamiczne zmiany w polityce w kraju i zagranicą, napięcia społeczne, sytuacje losowe – takie jak katastrofy naturalne, zagrożenie terroryzmem, kryzysy ekonomiczne, problemy wewnętrzne i zewnętrzne firm to wyzwania, którym musimy dziś sprostać. W tych okolicznościach sytuacje kryzysowe stają się codziennością. Dlatego warto jest wiedzieć, jak je przewidzieć i zdusić w zarodu, a gdy się już wydarzą – poznać przyczyny kryzysu i zminimalizować wywołane przez niego szkody wizerunkowe. Zarządzanie kryzysowe pozwala osiągnąć te cele. Agencja PR time pomaga opracować standardy zachowań w sytuacjach trudnych oraz wspiera klientów w pokonywaniu bieżących trudności, przygotowując działania zaradcze.

 

>> przeczytaj więcej o zarządzaniu kryzysowym
>> zarządzanie kryzysowe w naszej ofercie