PR time czas na efektywną komunikację

Agencja PR time Wrocław - kreatywne rozwiązania, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana wiedza

O firmie

Agencja PR time od 2004 roku świadczy usługi w zakresie public relations. Oferta agencji obejmuje m.in.: PR korporacyjny, komunikację wewnętrzną, zarządzanie kryzysowe, doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji, budowanie wizerunku i marki osobistej, employer branding. Zespół PR time tworzą doświadczeni doradcy - dziennikarze, psychologowie, kulturoznawcy, językoznawcy, specjaliści od marketingu, ekonomiści, graficy komputerowi. Wiedza zespołu obejmuje bogaty zakres obserwacji z polskiego rynku, a doświadczenia, wynikające ze zrealizowanych projektów, gwarantują obsługę klienta według najlepszych standardów.

Skuteczna komunikacja często decyduje o sukcesie i efektywności zarówno działań firmowych, jak i osobistych. PR time jest doświadczonym doradcą w zakresie analizowania, rozwijania, weryfikowania i modyfikowania działań komunikacyjnych. Konsultanci agencji prowadzili audyty komunikacyjne w wielkich przedsiębiorstwach przemysłowych, firmach działających w różnych branżach i o zróżnicowanych strukturach. Przygotowali dziesiątki strategii komunikacji. PR time prowadzi również szkolenia indywidualne, przygotowuje menedżerów do wystąpień publicznych i działań wizerunkowych w trudnych sytuacjach.

Oferta

Agencja PR time świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi budowania wizerunku marek i produktów, które obejmują doradztwo, PR korporacyjny oraz e-PR.

Wrocławska agencja tworzy dopasowane do potrzeb klientów strategie public relations, budujące pozytywny wizerunek marek lub produktów, a także organizuje kampanie informacyjne i promocyjne wraz z projektowaniem Systemów Identyfikacji Wizualnej (SIW). PR time planuje skuteczne działania z zakresu zarządzania kryzysowego. Wachlarz usług doradczych uzupełniają działania polegające na kreacji wizerunku osobistego oraz audyty komunikacyjne, usprawniające komunikację wewnętrzną w firmach. 

>> zobacz pełna ofertę agencji PR time
>> zobacz co potrafimy zrobić
>> sprawdź jak wygląda nasze biuro prasowe
pr time agencja PR Wrocław

Zarządzanie kryzysowe

Rynek w dobie globalizacji, dynamiczne zmiany w polityce w kraju i zagranicą, napięcia społeczne, sytuacje losowe – takie jak katastrofy naturalne, zagrożenie terroryzmem, kryzysy ekonomiczne, problemy wewnętrzne i zewnętrzne firm to wyzwania, którym musimy dziś sprostać. W tych okolicznościach sytuacje kryzysowe stają się codziennością. Dlatego warto jest wiedzieć, jak je przewidzieć i zdusić w zarodu, a gdy się już wydarzą – poznać przyczyny kryzysu i zminimalizować wywołane przez niego szkody wizerunkowe. Zarządzanie kryzysowe pozwala osiągnąć te cele. Agencja PR time pomaga opracować standardy zachowań w sytuacjach trudnych oraz wspiera klientów w pokonywaniu bieżących trudności, przygotowując działania zaradcze.

 

>> przeczytaj więcej o zarządzaniu kryzysowym
>> zarządzanie kryzysowe w naszej ofercie
Zobacz nas na Facebooku

Kontakt

tel.: (71) 33 70 686
biuro@prtime.pl
al. Wiśniowa 33, Wrocław 53-137