Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

14.4.2011

PR time dla czołowego dealera aut w Polsce

Agencja PR time nawiązała współpracę z autoryzowanym dealerem takich marek jak Mercedes-Benz i Mazda – firmą Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Agencja będzie odpowiedzialna za zewnętrzne i wewnętrzne działania Public Relations.

>> czytaj więcej...

12.4.2011

Mistrzowie Prezentacji przeszkoleni

11-12 kwietnia zorganizowaliśmy, wraz z firmą Audytorium, szkolenie MISTRZ PREZENTACJI-BUDOWANIE WIZERUNKU LIDERA. Szkolenie poprowadził Jacek Rozenek – specjalista z dziedziny zarządzania wrażeniem w biznesie.

>> czytaj więcej...

6.4.2011

Spotkanie prasowe w klinice Unident Union

Dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni wzięli udział w spotkaniu prasowym organizowanym 6 kwietnia w siedzibie Unident Union Dental Spa we Wrocławiu. Klinika zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na  najpiękniejszą i najbardziej przyjazną klinikę stomatologiczną w Polsce.

>> czytaj więcej...

31.3.2011

Św. Elżbieta w miniaturze

Od 31 marca na placu przed świątynią oglądać można miniaturę kościoła garnizonowego św. Elżbiety we Wrocławiu. To kolejny model cennego architektonicznego budynku, który powstał dzięki udziałowi naszego klienta, firmy I NG Real Estate Development, w kampanii społecznej „Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze”.

>> czytaj więcej...