Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

31.3.2011

Odpowiedzialni klienci PR time

Nasi klienci: Veolia Usługi dla Środowiska i ING Real Estate Development zostali wyróżnieni w  raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki” opublikowanym dziś przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

>> czytaj więcej...

18.3.2011

Wiecha na hotelu w Świnoujściu

Firma Eiffage Budownictwo Mitex, generalny wykonawca hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu, zakończyła kolejny etap inwestycji – na budynku zawisła wiecha. Z tej okazji odbyła się uroczystość, w organizacji której wspieraliśmy wykonawcę w imieniu naszego klienta, firmy INTERFERIE.

>> czytaj więcej...

16.3.2011

ULTIMO z kodeksem etycznym

Do rąk pracowników Grupy ULTIMO trafiła dzisiaj publikacja zawierająca kodeks etyczny firmy. Spółka działa od 2002 roku i jest jedną z wiodących w Polsce firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Agencja PR time wspierała ULTIMO w procesie przygotowywania, opracowywania i wdrażania kodeksu etycznego.

>> czytaj więcej...

11.3.2011

Ruszyły Protony 2011

Za nami pierwszy etap konkursu PRotony - prestiżowej rywalizacji między najlepszymi specjalistami w dziedzinie komunikacji, którzy wyróżniają się oryginalnością i niesztampowymi rozwiązaniami. Wśród wytypowanych osobistości branży PR-owej znalazła się Małgorzata Skórska, partner zarządzająca agencji PR time.

>> czytaj więcej...