Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

31.3.2011

Św. Elżbieta w miniaturze

Od 31 marca na placu przed świątynią oglądać można miniaturę kościoła garnizonowego św. Elżbiety we Wrocławiu. To kolejny model cennego architektonicznego budynku, który powstał dzięki udziałowi naszego klienta, firmy I NG Real Estate Development, w kampanii społecznej „Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze”.

>> czytaj więcej...

31.3.2011

Odpowiedzialni klienci PR time

Nasi klienci: Veolia Usługi dla Środowiska i ING Real Estate Development zostali wyróżnieni w  raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki” opublikowanym dziś przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

>> czytaj więcej...

18.3.2011

Wiecha na hotelu w Świnoujściu

Firma Eiffage Budownictwo Mitex, generalny wykonawca hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu, zakończyła kolejny etap inwestycji – na budynku zawisła wiecha. Z tej okazji odbyła się uroczystość, w organizacji której wspieraliśmy wykonawcę w imieniu naszego klienta, firmy INTERFERIE.

>> czytaj więcej...

16.3.2011

ULTIMO z kodeksem etycznym

Do rąk pracowników Grupy ULTIMO trafiła dzisiaj publikacja zawierająca kodeks etyczny firmy. Spółka działa od 2002 roku i jest jedną z wiodących w Polsce firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Agencja PR time wspierała ULTIMO w procesie przygotowywania, opracowywania i wdrażania kodeksu etycznego.

>> czytaj więcej...