Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

11.1.2011

Impreza z rozmachem - Miss Kosmetyczek 2011 Clareny

Polsat Cafe i „Zoom na miasto”, „Się kręci” Polsatu, „Dzień Dobry TVN”, Superstacja i 20 fotoreporterów oraz gwiazdy: Doda, Justyna Steczkowska, Ewa Kasprzyk, Jolanta Fajkowska, Andrzej Grabowski, Marek Koterski, Maria Niklińska – tak w skrócie możemy podsumować Galę Miss kosmetyczek 2011 zorganizowaną przez naszego klienta, firmę Clarena. Nasza agencja odpowiedzialna była za media relations wydarzenia.

>> czytaj więcej...

20.12.2010

PR time dla fundacji Rosa

Agencja PR time angażuje się w kolejny projekt z zakresu odpowiedzialności społecznej. Tym razem wspiera Fundację Rosa – organizację pożytku publicznego. Współpraca pomiędzy fundacją i agencją została podpisana na czas nieokreślony.

>> czytaj więcej...

6.12.2010

Konferencja prasowa: "Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze"

3 grudnia, w Światowym Dniu Osób Niepełnosprawnych ruszył nasz projekt CSR przygotowany dla ING Real Estate Development. Projekt jest kontynuacją kampanii Zobacz przez dotyk – Wrocław w miniaturze. Odsłona kolejnej miniatury w ramach kampanii – modelu Opery Wrocławskiej odbyła się w południe, po konferencji prasowej zorganizowanej przez naszą agencja.

>> czytaj więcej...

17.11.2010

Konferencja naukowo-techniczna

Agencja PR time była partnerem firmy Renevis przy organizowaniu konferencji naukowej na temat wykorzystania ubocznych produktów spalania w budownictwie. Byliśmy odpowiedzialni za działania media relations promujące wydarzenie.

>> czytaj więcej...