Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

10.9.2010

Wielka gala mody już jutro!

Aneta Kręglicka na wybiegu, na widowni Małgorzata Kożuchowska, Maja Włoszczowska i Mandaryna. Już w najbliższą sobotę we wrocławskim ATM odbędzie się wydarzenie jakiego Wrocław jeszcze nie widział!

>> czytaj więcej...

6.8.2010

PR time na drugim miejscu w Klienckim Rankingu Agencji Public Relations

Agencja PR time znalazła się na drugim miejscu w Klienckim Rankingu Agencji Public Relations, przygotowanym przez magazyn „Home&Market”. Ranking został przeprowadzony w oparciu o sondaż telefoniczny wśród klientów agencji, a nad prawidłowością jego przebiegu czuwała Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy.

>> czytaj więcej...

2.8.2010

Lato w RENOMIE – konferencja prasowa

Projekt artystyczny "Floodwall", kursy salsy i darmowe seanse filmowe na dachu – na początku lipca zaprosiliśmy dziennikarzy na konferencję prasową, omawiającą wakacyjne projekty naszego klienta, domu handlowego RENOMA.

>> czytaj więcej...

28.5.2010

Wmurowanie kamienia węgielnego w Świnoujściu

Z przyjemnością informujemy, że w czwartek 27 maja br. nasz Klient, spółka INTERFERIE, oficjalnie rozpoczął budowę nowoczesnego hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu. Zespół PR time od początku koordynował prace związane z przygotowaniem zarówno samej uroczystości, jak i poprzedzającej ją konferencji prasowej.

>> czytaj więcej...