Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

16.3.2011

ULTIMO z kodeksem etycznym

Do rąk pracowników Grupy ULTIMO trafiła dzisiaj publikacja zawierająca kodeks etyczny firmy. Spółka działa od 2002 roku i jest jedną z wiodących w Polsce firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Agencja PR time wspierała ULTIMO w procesie przygotowywania, opracowywania i wdrażania kodeksu etycznego.

>> czytaj więcej...

11.3.2011

Ruszyły Protony 2011

Za nami pierwszy etap konkursu PRotony - prestiżowej rywalizacji między najlepszymi specjalistami w dziedzinie komunikacji, którzy wyróżniają się oryginalnością i niesztampowymi rozwiązaniami. Wśród wytypowanych osobistości branży PR-owej znalazła się Małgorzata Skórska, partner zarządzająca agencji PR time.

>> czytaj więcej...

15.2.2011

PR time wchodzi w szkolenia


Wrocławska agencja PR time postanowiła rozszerzyć działalność szkoleniową. – Zauważyliśmy lukę na rynku dolnośląskim, jeśli chodzi o dobre szkolenia skierowane do specjalistów z branży PR i marketingu – mówi Magdalena Rabiega, partner zarządzający PR time. Mistrz Prezentacji – Budowanie wizerunku Lidera to warsztat, który inauguruje cykl szkoleń eksperckich we Wrocławiu.

>> czytaj więcej...

25.1.2011

PR time dla branży badawczej

Agencja PR time wchodzi w nowy rok z nowym klientem. Jest nim firma MANDS specjalizująca się w prowadzeniu badań marketingowych i społecznych. W ramach umowy, PR time stworzy dla MANDS strategię komunikacji, wesprze klienta w komunikacji z mediami a także będzie odpowiedzialna za wdrożenie nowej strony internetowej.

>> czytaj więcej...