Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

9.7.2009

PR time w gronie profesjonalistów

Jako pierwsza dolnośląska i druga spoza Warszawy, agencja PR time dołączyła z początkiem lipca do Związku Firm Public Relations. To kolejny etap rozwoju agencji, ale także okazja do pełnoprawnego udziału w dyskusji na temat norm i zasad tej branży w kraju.>> czytaj więcej...

9.7.2009

Wybierz kurs jezykowy przez internet

Internetowy serwis turystyki językowej to nowe zadanie z dziedziny zarządzania komunikacją w internecie, które realizuje Agencja PRtime.


>> czytaj więcej...

16.6.2009

Wrocław znów cieszy się RENOMĄ

Wrocławska RENOMA - najsłynniejszy dom towarowy w mieście - powiększył się nie tylko o nowe skrzydło od strony ul. Czystej, ale i o nowych najemców. RENOMA, jako pierwszy dom towarowy w mieście, przygotował dla swoich klientów całe piętro sklepów dysponujących kompleksową ofertą dla dzieci.
>> czytaj więcej...

4.6.2009

Wypij toast za wolność na dachu RENOMY!

Dom handlowy Renoma włącza się do ogólnopolskiej akcji Gazety Wyborczej „Toast za wolność". W czwartek 4 czerwca o godz. 20.00 zapraszamy mieszkańców Wrocławia do spotkania na dachu Renomy - w 20 rocznicę pierwszych wolnych wyborów. Wszyscy razem będziemy mogli wznieść toast i zaśpiewać Polsce „Sto lat”. Imprezie patronuje Radio RAM oraz Radio Wrocław.
>> czytaj więcej...