Aktualności

Aktualności RSS

Aktualności

30.7.2015

Zdrowotna akcja informacyjna

Co roku 28 lipca obchodzony jest Światowy Dzień Wirusowych Zapaleń Wątroby. Z tej okazji Centrum Radioterapii Amethyst oraz Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera zorganizowały specjalną akcję informacyjną, którą koordynowała nasza agencja.

>> czytaj więcej...

14.7.2015

Najnowszy numer magazynu dla firmy Balluff

Ukazał się kolejny numer „BAClub Magazynu”, pisma opracowanego przez PR time dla firmy Balluff. To już szóste z kolei wydanie półrocznika, nad którym od początku do końca czuwała nasza agencja.
>> czytaj więcej...

10.7.2015

Piękno miedzi w centrum Wrocławia

„Miedź  w  architekturze i designie” to tytuł wystawy, którą nasza agencja przygotowała we współpracy z Europejskim Instytutem Miedzi we Wrocławiu. Ekspozycję można było oglądać w czerwcu w budynku Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, a już od  16 lipca wystawa uzupełniona o nowe plansze prezentowana będzie na ul. Świdnickiej w pobliżu wrocławskiego Rynku.
>> czytaj więcej...

24.10.2014

Branża górnicza dyskutuje o wizerunku

Debata „Jak wydobywać bez konfliktów, czyli współpraca z lokalną społecznością” towarzyszyła XXI Sympozjum Naukowo-Technicznemu „Kruszywa – Cement – Wapno”, które miało miejsce 23 października w Legnicy.
>> czytaj więcej...