Aktualności

Agencja PR time z wyróżnieniem

26.10.2011

Podczas finałowej gali Złotych Spinaczy agencja PR time odebrała wyróżnienie za drugą odsłonę akcji „Zobaczyć przez Złoty Spinacz dla agencji PR timedotyk – Wrocław w miniaturze”.

 

Najbardziej prestiżowe nagrody branży PR w Polsce – Złote Spinacze

wręczono 25 października podczas uroczystości wieńczącej PR Forum 2011. Na werdykt jury, w skład którego weszli przedstawiciele agencji public relations i komunikacji marketingowej, a także mediów i innych organizacji, niecierpliwie czekali wszyscy nominowani. W tym roku o 19 statuetek w różnych kategoriach rywalizowało aż 179 kampanii, co było rekordowym wynikiem, do ścisłego finału zakwalifikowano 55 projektów.

 

Przygotowana i prowadzona przez agencję PR time

druga odsłona kampanii „Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze” znalazła się w finałowym etapie konkursu w kategorii „Kampanie społeczne”. I choć Złotego Spinacza nie zdobyliśmy (nagroda przypadła kampanii „Boskie Matki”), to już samo dotarcie do finałowej trójki nominowanych jest ogromnym sukcesem i zaszczytem. Świadczy o tym także dyplom z wyróżnieniem dla PR time, który podczas gali odebrała Małgorzata Skórska, partner zarządzający agencji. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z Wrocławskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych i firmą ING Real Estste Development przy tak wyjątkowym i wartościowym projekcie

Wyróżnienie Złotym Spinaczem dla Agencji PR time
« wróć do listy aktaulności