Aktualności

Avista Media w internecie

18.10.2007

Nowoczesna szata graficzna i funkcjonalność – spółka Avista Media wystartowała dziś w sieci ze swoją stroną internetową - www.avistamedia.pl. Serwis został przygotowany przez wrocławskie firmy Janmedia Interacive oraz agencję PR time PR time, która w przyszłości będzie odpowiadać za aktualizację informacji.

Witryna korporacyjna Avista Media będzie ważną wizytówką działającej od dwóch lat wrocławskiej firmy, szczególnie, że spółka specjalizuje się w nowoczesnych technologiach i usługach triple play. Oferta firmy skierowana jest głównie na rynek B2B, dlatego za główną rolę strony internetowej uznano prezentację usług potencjalnym kontrahentom oraz dostarczenie pełnej informacji dziennikarzom i innym zainteresowanym osobom. W serwisie obok aktualnej oferty czytelnik znajdzie szczegółowe dane dotyczące firmy: jej misji, zarządu i historii.
Avista Media jest strategicznym partnerem Telefonii Dialog w zakresie wprowadzenia multimedialnej usługi triple play. Spółka zarządza platforma multimedialną, dostosowuje usługę do potrzeb klientów oraz zarządza kontentem programowym. Avista Media prowadzi również duże contact center, które obecnie obsługuje wszystkich klientów Telefonii Dialog, a w przyszłości ma świadczyć usługi także dla innych firm, głównie z branży bankowej i ubezpieczeniowej. Firma specjalizuje się zarówno w nowoczesnym zarządzaniu relacjami z klientami, jak i rozwiązaniach z zakresu telewizji cyfrowej i multimediów.
« wróć do listy aktaulności