Aktualności

Dziesiąty numer magazynu "BAClub"

10.1.2018

Sporty motorowe, kąpiele morsów, zimowy sezon biegowy, wyprawa do Bhutanu – to tylko niektóre z tematów, które znalazły się w najnowszym numerze czasopisma wydanego pod koniec grudnia ub.r.

Najnowszy numer magazynu „BaClub” był dziesiątym, który wydaliśmy na zlecenie naszego klienta. Czasopismo jest wydawane w cyklu półrocznym, liczy 36 stron i ma charakter lifestyle’owy. Każdy numer zawiera artykuły z takich dziedzin jak m.in.: przygoda, rozwój osobisty, zdrowie, w formie, hobby. W każdym numerze kilka stron poświęconych jest nowościom produktowym firmy Balluff, oferującej rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej.

Półrocznik częściowo współredagowany jest przez czytelników, którzy na łamach pisma prezentują swoje pasje i podróże. W najnowszym numerze przeczytać można m.in. o gymkhanie – sporcie motocyklowym, którego korzenie sięgają sportów konnych ze starożytnej Japonii, wyprawie pisarza i podróżnika Bartka Sabeli w Himalaje do Buthanu, a także o kąpielach morsów w lodowatej wodzie i bieganiu przełajowym zimą. Nad kolejnym, jedenastym numerem pisma pracować będziemy wiosną br.

 

« wróć do listy aktaulności