Aktualności

Ecoren wydaje gazetę

31.5.2007

Ma być źródłem bieżących wiadomości i płaszczyzną wymiany opinii i informacji istotnych dla osób związanych z KGHM Ecoren. Pierwszy, specjalny numer „Kuriera” - pisma wewnętrznego pracowników firmy wyszedł właśnie z drukarni.
„Pragniemy, by czerpali z niego Państwo wiadomości o spółce oraz grupie kapitałowej zarządzanej przez KGHM Ecoren” – podkreśla w liście powitalnym na łamach miesięcznika prezes Mariusz Bober.
Pierwszy numer „Kuriera” trafi w ręce pracowników w Dniu Ecorenu. Na datę firmowego święta wybrano ostatnią sobotę maja (w tym roku jest to 31 maja).

Prezes Mariusz Bober: „Najważniejszą część każdego numeru stanowić będą aktualności. W pierwszym wydaniu podsumowujemy niezwykle udaną międzynarodową konferencję poświęconą metalom towarzyszącym, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Instytutem Metali Nieżelaznych; opisujemy także udział Ecorenu w dużych targach „Autostrada – Polska” i zdobycie na wystawie w Genewie brązowego medalu za technologię oczyszczania surowego siarczanu niklu. Ale biuletyn jest także okazją do bliższego prezentowania tematyki interesującej wszystkich pracowników – temu poświęcony będzie dział „Wokół nas”.
« wróć do listy aktaulności