Aktualności

Euro 2012 na Bielanach

18.6.2012

Podczas Euro 2012 Park Handlowy Bielany zapraszał do Strefy Kibica – na transmisje meczów oraz weekendowe gry i zabawy dla najmłodszych.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla kibiców, ale dla całej Polski. We Wrocławiu, jednym z miast-gospodarzy Euro 2012, rozegrano trzy mecze fazy eliminacyjnej. Do stolicy Dolnego Śląska zjechało wielu fanów futbolu zarówno z kraju, jak i z Czech, Grecji czy Rosji. Z myślą o wszystkich miłośnikach piłki nożnej Park Handlowy Bielany przygotował specjalną Strefę Kibica. Jej organizację  PH Bielany powierzył naszej agencji.

Centrum Strefy Kibica PH Bielany stanowił specjalny namiot, w którym za darmo na czterech nowoczesnych telewizorach klienci i goście oglądali mecze eliminacyjne Euro 2012, w tym również spotkania grupowe Polaków. Namiot otwarty był codziennie od 8 do 17 czerwca w godz. 16.00 – 23.00, a kibice mogli kupić na miejscu przekąski i napoje przygotowane przez bistro Tesco Extra. Codziennie w namiocie gromadziła się grupa kilkudziesięciu osób, a podczas meczów polskiej reprezentacji brakowało wolnych miejsc. Wyjątkową atmosferę sportowego święta podkreślali kibice przebrani w biało-czerwone stroje i dodatki.

Oprócz tego w dwa czerwcowe weekendy tuż obok namiotu odbywały się animacje dla najmłodszych i zabawy z piłką: konkursy wiedzy o piłce nożnej, strzelanie rzutów karnych oraz pokazy szkółki piłkarskiej FC Wrocław.

Agencja PR time odpowiedzialna była za organizację Strefy Kibica i jej funkcjonowanie, czuwała także nad przebiegiem weekendowych animacji.

Strefa Kibica PH Bielany Piłkarskie ćwiczenia dla najmłodszych Konkursy i malowanie buziek Pokaz szkółki FC Wrocław Konkurs wiedzy o piłce nożnej Kibicujemy polskiej reprezentacji Niektórzy oglądali mecze na zewnątrz Doping rodzinny i kolorowy
« wróć do listy aktaulności