Aktualności

Impreza z rozmachem - Miss Kosmetyczek 2011 Clareny

11.1.2011

Polsat Cafe i „Zoom na miasto”, „Się kręci” Polsatu, „Dzień Dobry TVN”, Superstacja i 20 fotoreporterów oraz gwiazdy: Doda, Justyna Steczkowska, Ewa Kasprzyk, Jolanta Fajkowska, Andrzej Grabowski, Marek Koterski, Maria Niklińska – tak w skrócie możemy podsumować Galę Miss kosmetyczek 2011 zorganizowaną przez naszego klienta, firmę Clarena. Nasza agencja odpowiedzialna była za media relations wydarzenia.

Gala Miss Kosmetyczek 2011, która odbyła się 9 stycznia w hotelu Sheraton w Warszawie, okazała się ogromnym sukcesem medialnym i towarzyskim. Ciekawa koncepcja i atrakcyjne prezentacja tematu to główne atuty wydarzenia, które przyciągnęły liczne gwiazdy i media. Nic w tym dziwnego – temat dbania o urodę dotyczy nas wszystkich.

Wybory Miss Kosmetyczek to inicjatywa firmy kosmetycznej Clarena, która dostarcza kosmetyki i sprzęt specjalistyczny do salonów kosmetycznych. Zdaniem Clareny wygląd kosmetyczki to, obok profesjonalizmu, umiejętności i wiedzy, jej wizytówka – kwestia, która często decyduje o skorzystaniu z usług danej profesjonalistki. – Jest naturalne, że jeśli osoba, która ma zająć się naszą urodą, sama jest piękna i zadbana, to wzbudza większe zaufanie – mówi Patricia Popławska-Kostiuk, prezes  Clareny. Organizując wybory, firma chce zwrócić uwagę na tę wyjątkową grupę zawodową. Pragnie też pokazać, że profesjonalne dbanie o urodę poprzez korzystanie ze specjalistycznych zabiegów, wykonywanych przez wysokowykwalifikowanych profesjonalistów sprawia, że dłużej będziemy piękne i młode.

 

« wróć do listy aktaulności