Aktualności

Inwestują w rozwój

17.9.2010

Agencja PR time na wiązała współpracę z firmą Ciepliński-Coaching. Do zadań agencji będzie należało: doradztwo PR oraz pomoc przy promocji autorskiego projektu Piotra Cieplińskiego – Instalacja Wewnętrznego Coacha. W zamian Piotr Ciepliński, certyfikowany coach z wieloletnim doświadczeniem wesprze pracowników agencji w rozwijaniu ich mocnych stron.

Współpraca pomiędzy PR time, a Ciepliński-Coaching ma charakter barterowy. – Każda z firm posiada know how, które może zwiększyć potencjał tej drugiej. Postanowiliśmy wymienić się tą wiedzą – tłumaczy Magdalena Rabiega, partner zarządzający w PR time. Agencja pomoże firmie Ciepliński-Coaching w promocji projektu Instalacja  Wewnętrznego Coacha – zaproponuje działania i przedstawi narzędzia. Piotr Ciepliński wprowadzi do PR time wiedzę i metody z zakresu coachingu.

Zarządzanie sobą to od dawna obszar intensywnie rozwijany w agencji PR time. Magdalena Rabiega jest w trakcie zdobywania certyfikacji coacha, Małgorzata Skórska, współwłaścicielka firmy, jest doświadczonym trenerem. – Zdajemy sobie sprawę, że największą wartością firmy są ludzie, ich talenty, kreatywność i umiejętności interpersonalne. dlatego zależy nam, aby nasz zespół nieustannie rozwijał swoje kompetencje. Coaching jest tu jednym z najlepszych narzędzi – zgodnie twierdzą właścicielki PR time i dodają, że dzięki takimi przedsięwzięciami jak współpraca z Ciepliński-Coaching chcą rynku zapewnić swoim pracownikom możliwość samorozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Właśnie taki cel – wparcie rozwoju własnego uczestników – ma autorski program Piotra Cieplińskiego – Instalacja Wewnętrznego Coacha. Projekt-szkolenie oparty jest na trzech filarach:
•    coaching, jako metoda rozwoju osobistego i zawodowego,
•    MBSR, czyli techniki relaksacyjne,
•    rejs, który przez atmosferę, specyficzne warunki i kontakt z  daje możliwość pogłębienia treningu i relacji międzyludzkich.

Uczestnicy przez kilka dni są poddani zupełnie innym warunkom, niż te, w których znajdują się na co dzień, innych niż podczas standardowego szkolenia. Dzięki temu praca, którą wykonują jest intensywniejsza, a efekty zaskakujące – zapewnia Piotr Ciepliński z Ciepliński-Coaching. Aktualny projekt Piotra Cieplińskiego to udział w rejsie zorganizowanym przez Fundację Mimo Wszystko. Tym razem na pokład wraz Piotrem Cieplińskim weszli wyjątkowi uczestnicy: dziesięć niepełnosprawnych osób, podopiecznych Fundacji. Rejs jest częścią projektu Małe Kilimandżaro, który jest kontynuacją przedsięwzięcia Każdy ma swoje Kilimandżaro – wyprawy niepełnosprawnych uczestników na szczyt najwyższej góry Afryki. Fundacja Mimo Wszystko organizując tego typu wyprawy chce udowodnić, że niepełnosprawność nie zmusza do rezygnacji z marzeń.

www.cieplinski-coaching.pl

« wróć do listy aktaulności