Aktualności

Konkurs proekologiczny dla FB Serwis

22.4.2016

Nasza agencja wspólnie z firmą FB Serwis zorganizowała konkurs proekologiczny „Bądź EKO, zajedź daleko”.

Konkurs trwał w okresie od 21 marca do 19 kwietnia br. , a udział w nim mogli wziąć uczniowie szkół podstawowych z Wałbrzycha oraz powiatu kłodzkiego. Uczestnicy na zdjęciach prezentowali, w jaki sposób dbają o środowisko naturalne. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży z zakresu ochrony środowiska. Zwycięzcy zostali wyłonieni online w drodze plebiscytu, a na laureatów trzech pierwszych miejsc (w kategoriach indywidualnej oraz grupowej) czekały wartościowe nagrody, m.in. rowery górskie.

Firma FBSerwis, organizator konkursu, jest polskim przedsiębiorstwem założonym przez Budimex SA i Ferrovial Services International Ltd. Świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management), utrzymania przemysłowego, kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych i dotyczących efektywności energetycznej. Zaangażowanie spółki w działania edukacyjne w regionie odbywa się równolegle do jej zaangażowania biznesowego. Od początku 2016 roku przedsiębiorstwo, działając w konsorcjum, zarządza gospodarką odpadami w gminie Kłodzko.

Nasza agencja wymyśliła formułę konkursu, zapewniła patronaty honorowe oraz wsparcie medialne (współpraca z grupą medialną Polskapress), a także przygotowała pakiety informacyjne dla szkół. Była również odpowiedzialna za obsługę logistyczną konkursu oraz przygotowanie i poprowadzenie uroczystego wręczenia nagród w Parku Narodowym Gór Stołowych.
« wróć do listy aktaulności