Aktualności

Nowi klienci

2.2.2009

Agencja PR time pozyskała nowych klientów z prężnie rozwijającej się branży IT: CodeTwo oraz Zapnet, a także odnowiła współpracę z giełdową spółką Power Media z Wrocławia.
Działalność firmy ZapNet skupia się przede wszystkim na budowie i eksploatacji sieci bezprzewodowych, zapewniających szybki, całodobowy i nielimitowany dostęp do internetu. Obecnie spółka świadczy usługi dla mieszkańców Wielkopolski i stale rozszerza obszar działalności. Umowa z agencją PR time zawarta jest na czas określony i obejmuje kampanię wizerunkową, doradztwo, relacje z mediami, tworzenie kompleksowych materiałów promocyjnych oraz komunikację internetową.
CodeTwo zajmuje się tworzeniem wysoko wyspecjalizowanego oprogramowania dla platformy Microsoft Exchange Server i programu Microsoft Outlook. Oferuje rozwiązania wspierające pracę grupową w przedsiębiorstwach oraz procesy zarządzania zasobami, pocztą elektroniczną i zadaniami. Z proponowanych przez nią rozwiązań korzysta ponad 620 firm i instytucji w Polsce oraz 1550 na świecie, m.in. w USA, Holandii, Wielkiej Brytanii, Australii. Współpraca z agencją PR time obejmuje kompleksowe doradztwo public relations.
Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka Power Media specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych, outsourcingowych i rekrutacji kadr IT. Oprogramowanie zaprojektowane przez informatyków Power Media wykorzystywane jest na całym świecie, m.in. w USA, Niemczech, Izraelu, Francji i Norwegii. Spółka jest właścicielem marek ifirma.pl oraz pitroczny.pl. PR time współpracuje z Power Mediami od kilku lat, wspierając każdorazowo tworzone przez spółkę projekty. W ramach umowy agencja świadczy kompleksowe doradztwo w zakresie public relations, a także wspomaga firmę w relacjach z mediami oraz w promocji produktów.
« wróć do listy aktaulności