Aktualności

Odpowiedzialni klienci PR time

31.3.2011

Nasi klienci: Veolia Usługi dla Środowiska i ING Real Estate Development zostali wyróżnieni w  raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki” opublikowanym dziś przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

To już dziewiąty raport przedstawiający godne uwagi odpowiedzialne działania firm.  W tegorocznej publikacji znalazło się 117 przykładów dobrych praktyk. Wśród nich znalazły się działania naszych klientów.

W obszarze społeczeństwo został przedstawiony case ING Real Estate Developement – druga odsłona kampanii „Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze". Celem kampanii  jest umożliwienie osobom niewidomym i niedowidzącym poznanie skarbów architektury poprzez prezentację miniatur zabytków i ciekawych budowli wrocławskich wykonanych z brązu w skali 1:100 wraz z opisami w Braille’u. Jak napisano w raporcie: „Za sprawą tej inicjatywy ING Real Estate Development zaprezentowała się jako firma szanująca różnorodność, zmniejszająca bariery wynikające z niepełnosprawności i budująca przestrzeń do dialogu.”

Veolia Usługi dla Środowiska została wyróżniona w obszarze środowisko, za projekt edukacyjno-społeczny „Las dla Nas”. Zakłada on ochronę lasów, ich tworzenie i pielęgnację poprzez zbiórkę makulatury, nasadzanie drzew i pielę¬gnację drzewostanów na terenie całego kraju. Projekt realizowany jest w przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach przy współudziale samorządów, które obejmują patronaty nad akcją, lokalnych dyrekcji Lasów Państwowych oraz innych lokalnych instytucji zainteresowanych stanem środowiska naturalnego.


Serdecznie gratulujemy!

« wróć do listy aktaulności