Aktualności

Pasikonik gościem RENOMY

26.5.2009

Od 26 maja do 3 czerwca wrocławski dom handlowy RENOMA będzie gościć największego aktora świata! W holu głównym tego najpopularniejszego w mieście obiektu handlowego przy wejściu od strony ulicy Świdnickiej stanie gigantyczny  pasikonik!
To nie lada atrakcja dla najmłodszych klientów RENOMY i ich rodziców. Nic dziwnego, skoro zielony pasikonik ma aż 3,5 metra wysokości oraz 5,5 metra długości i jest jednym z głównych aktorów w sztuce Wrocławskiego Teatru Lalek, zatytułowanej „Co w trawie piszczy”.
Dzieciaki, które przyjdą do RENOMY, będą mogły nie tylko uważnie przyjrzeć się pasikonikowi-gigantowi, czy zrobić sobie z nim zdjęcie. Będą także zagrać o bardzo atrakcyjne nagrody w konkursie na najlepsze imię dla pasikonika. Wystarczy wypełnić kupon, który można znaleźć we wszystkich sklepach z zabawkami i artykułami dla najmłodszych na terenie RENOMY (na poziomie +2) oraz tuż przy pasikoniku, i wrzucić do urny.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i nadanie imienia konikowi polnemu odbędzie się w domu handlowym RENOMA w sobotę 30 maja o godzinie 16.30. Na autora najciekawszej propozycji czekają cenne nagrody ufundowane przez najemców RENOMY.

« wróć do listy aktaulności