Aktualności

Podhalańska noc sylwestrowa z PR time

21.9.2012

PR time, w ramach stałej współpracy public relations, wspiera Termę Bania w promocji imprezy sylwestrowej.  Agencja odpowiada za patronaty medialne oraz relacje z mediami.

To kolejna odsłona współpracy między wrocławską agencją a kompleksem geotermalnym z Białki Tatrzańskiej. Tym razem agencji powierzono pozyskanie patronatów medialnych oraz relacje z mediami w związku z organizowaną imprezą sylwestrową.  

Sylwester w Termie Bania to alternatywa dla tradycyjnych imprez organizowanych na Podhalu. Wyjątkowość wydarzenia polega nie tylko na zorganizowaniu zabawy na basenie, ale na przygotowaniu dla gości dwóch zupełnie oddzielnych imprez – „w gaciach” oraz „bez gaci”. „Zbóje na Bani” to motyw zabawy w Strefie Głośnej i Cichej obiektu. Natomiast dla zwolenników wyciszenia oraz … naturyzmu w Saunarium i Strefie VIP przygotowywana jest impreza „bez gaci”.

Dzięki staraniom agencji patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Radio Eska, Wirtualna Polska, Gazeta Krakowska, NaszeMiasto.pl, WeDwoje.pl, Kurier Radia Bielsko, TV Podhale oraz Moje Miasto Kraków.

Agencja przygotowuje się do kolejnych projektów na rzecz klienta. Tym razem konsultanci zajmą się działaniami public relations Instytutu Wellness&SPA.

« wróć do listy aktaulności