Aktualności

PR time w blogosferze

5.2.2013

Agencja PR time w ramach współpracy z firmą Termą Bania uruchomiła blog dla Instytutu Wellness & Spa kompleksu. Witryna funkcjonuje od stycznia 2013 i już dziś cieszy się dużym zainteresowaniem wśród internautów. Na blogu publikowane są porady na temat urody i zdrowia, a także informacje o nowych usługach i aktualnych promocjach.

Blog skierowany jest nie tylko do osób żyjących w stylu wellness, ale także dla internautów poszukujących informacji o zdrowiu i urodzie. W specjalnie przygotowanych wpisach eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie specjalistycznej pielęgnacji całego ciała.  W blogu czytelnicy dowiedzą się też, w jaki sposób należy korzystać z seansów w saunie, by były jak najbardziej efektywne, czego potrzebuje nasza skóra zimą oraz w jaki sposób przygotować się do wyjścia np. na bal, do teatru, opery itd. Dodatkowo na stronie można w prosty sposób zarezerwować pobyt w Termie Bania w dogodnym terminie oraz zajrzeć na fan page kompleksu na Facebooku.

Zapotrzebowanie na tego typu treści jest znaczne, o czym może świadczyć fakt, że w ciągu dwóch pierwszych tygodni funkcjonowania bloga witrynę odwiedziło ponad 2 tysiące osób. Wpisy przygotowywane są przez pracowników Instytutu Wellness & Spa Terma Bania, natomiast za redakcję, korektę tekstów oraz obsługę graficzno-informatyczną odpowiada agencja PR time.

www.spa.termabania.pl

« wróć do listy aktaulności