Aktualności

PR time wchodzi w szkolenia

15.2.2011

Wrocławska agencja PR time postanowiła rozszerzyć działalność szkoleniową. – Zauważyliśmy lukę na rynku dolnośląskim, jeśli chodzi o dobre szkolenia skierowane do specjalistów z branży PR i marketingu – mówi Magdalena Rabiega, partner zarządzający PR time. Mistrz Prezentacji – Budowanie wizerunku Lidera to warsztat, który inauguruje cykl szkoleń eksperckich we Wrocławiu.

Do tej pory PR time organizowała szkolenia zamknięte na zlecenie klientów. Zainteresowanie szkoleniami zwróciło uwagę agencji – Zaobserwowaliśmy, że Wrocław, w porównaniu do takich ośrodków jak Warszawa, Kraków, czy Poznań jest białą plamą na mapie ofert szkoleniowych. Brakuje warsztatów specjalistycznych m. in. z kreowania wizerunku, wystąpień publicznych, treningu medialnego, narzędzi PR i marketingu – mówi Magdalena Rabiega partner zarządzający PR time. PR time postanowiła tę lukę wypełnić.

Czym będą się charakteryzowały szkolenia PR time? Przede wszystkim praktycznym podejściem do zagadnień, dostarczaniem kompletnych i unikalnych narzędzi, a także wybitną kadrą szkoleniową. – Będziemy zapraszać do Wrocławia specjalistów znanych i rozpoznawalnych; profesjonalistów, których doświadczenie i dokonania są gwarantem skuteczności warsztatów  – tłumaczy Magdalena Rabiega. Pierwsze szkolenie PR time organizuje przy współpracy z jednym najlepszych specjalistów z dziedziny zarządzania wrażeniem w biznesie – Jackiem Rozenkiem. Rozenek prowadzi szkolenia oraz coaching z zakresu zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych, technik wpływu, technik antymanipulacyjnych. Wykłada w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Jest osobistym coachem i doradcą wizerunkowym najlepszych krajowych menagerów najwyższego szczebla.

PR time zaprosiła do współpracy właśnie Jacka Rozenka, ponieważ tematem pierwszego szkolenia są wystąpienia publiczne. Mistrz Prezentacji – Budowanie wizerunku Lidera to praktyczny warsztat, którego celem jest przekazanie uczestnikom wskazówek, które pomogą zwiększyć efektywność w obszarze prezentacji – Specjalistom z branży PR czy marketingu prowadzenie prezentacji kojarzy się z dużym stresem. Często wynika to z braku umiejętność na etapie przygotowań do tego zadania. Na naszym szkoleniu uczestnicy dostaną narzędzia i ugruntują umiejętności, które pomogą im pewniej poczuć się w roli mówcy – zapewnia Magdalena Rabiega.

Szkolenie Mistrz Prezentacji – Budowanie wizerunku Lidera odbędzie się 9-10 marca, w hotelu Mercure.

« wróć do listy aktaulności