Aktualności

PR time współpracuje z Telefonią DIALOG

22.10.2008

Agencja PR time podpisała z Telefonią DIALOG umowę obejmującą pełne doradztwo z zakresu działań public relations.
W ramach nawiązanej współpracy agencja będzie świadczyć Telefonii Dialog kompleksowe doradztwo w zakresie public relations, w szczególności wspierając spółkę w relacjach z mediami. Za obsługę ze strony PR time odpowiedzialna jest Małgorzata Skórska.
Telefonia DIALOG to jeden z największych niezależnych operatorów telefonii stacjonarnej w kraju. Z jej usług korzysta prawie pół miliona abonentów oraz ponad 120 tys. internautów. W 2008 roku do oferty wprowadzono multimedia: telewizję interaktywną i wideo na żądanie.
Umowa z agencją PR time nie jest pierwszym kontaktem DIALOGU z branżą PR – spółka zatrudniała agencje projektowo, przez 1,5 roku współpracowała z AM Art-Media. Ponieważ jednak umowa ta wygasła, zdecydowano o rozpisaniu nowego konkursu na obsługę public relations, który wygrał PR time. Wrocławska agencja będzie blisko współpracować z działającym w Telefonii Dialog departamentem informacji i PR, którym kieruje Marta Pietranik, rzeczniczka firmy.
Umowa PR time z Telefonią DIALOG została podpisana na czas nieokreślony. To kolejna firma, o której medialny wizerunek dba agencja PR time – wśród nowych klientów od niedawna są także Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z Lubina oraz prywatna firma medyczna HAND-PROD z siedzibą w Warszawie.
Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. to jedna z największych firm budowlanych w Polsce, notowana w rankingach 500 największych polskich firm „Rzeczpospolitej” i „Polityki”, zatrudniająca ponad 1700 osób. Świadczy usługi w zakresie budownictwa specjalistycznego ogólnego i inżynieryjnego, dysponuje własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, możliwościami produkcyjnymi na poziomie pozwalającym na kompleksową realizację kontraktów - od prac projektowych po pełne zakończenie inwestycji. Buduje obiekty podziemne i powierzchniowe na rzecz górnictwa, transportu i komunikacji, przemysłu, a od niedawna również w branży ochrony środowiska. PeBeKa działa w ramach Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., która  jest właścicielem 100 proc. akcji przedsiębiorstwa.
Firma HAND-PROD sp. z o.o. jest jedną z najstarszych polskich prywatnych firm medycznych, założoną w 1986 roku. Zajmuje się zaopatrywaniem placówek służby zdrowia w leki, odczynniki do diagnostyki laboratoryjnej i naukowej oraz sprzęt medyczny. Wśród jej klientów znajduje się ponad 600 szpitali, 700 aptek, większość hurtowni farmaceutycznych oraz instytuty naukowo-badawcze. Od stycznie 2008 roku jest częścią Grupy OneMed.
« wróć do listy aktaulności