Aktualności

PR time wśród najlepszych agencji public relations w Polsce

2.10.2009

PR time – wrocławska agencja public relations zajęła 35 miejsce w rankingu branżowego wydawnictwa Press. Sukces jest tym większy, że w rankingu oprócz PR time nie znalazła się żadna inna agencja z Wrocławia.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza agencja zajęła 35 miejsce w rankingu branżowego wydawnictwa Press według przychodów za 2008 rok. Sukces jest tym większy, że w zestawieniu oprócz PR time nie znalazła się żadna inna agencja z Wrocławia. Jak podaje serwis PROTO.pl w Polsce jest aktualnie ponad 850 agencji PR. W tym kontekście 37 agencji, które weszły na listę prestiżowego polskiego miesięcznika Press, stanowi absolutną czołówkę polskich firm zajmujących się komunikacją.
Jest to już drugie takie wyróżnienie naszej spółki w krótkim czasie. W lipcu tego roku Agencja PR time została przyjęta do elitarnego grona Związku Firm Public Relations (jako druga spoza Warszawy a pierwsza i jedyna z Wrocławia). Są to dowody naszego profesjonalizmu i najwyższej jakości usług, jakie świadczymy dla naszych Klientów.

Publikacja na ten temat Gazeta Wyborcza Dodatek z Dolnego Śląska 08.10.2009

« wróć do listy aktaulności