Aktualności

Przystanek RENOMA – raj dla krasnali!

16.5.2009

Skrzaty uratowały Kosmos, a po wszystkim wróciły do pracy w swoich sklepach. Wszystko wydarzyło się 16 maja we wrocławskim domu handlowym RENOMA na oczach wielu dzieciaków.

Krasnale doceniły RENOMĘ. Nic dziwnego, na ulicy Świdnickiej 40 mogą kupić modny i wygodny kaftan z kapturem czy przystrzyc brodę, nie zapominając oczywiście o dobrym posiłku. Od 16 maja działa tu Galeria Krasnalowa z prawdziwego zdarzenia. Galeria, która zgromadziła sklepy z najważniejszym skrzacimi towarami, gdzie krasnale mogą przychodzić na zakupy. Wśród najemców są m.in. Dingsy i Ekstrasy, Rzeczy dla Chyżych, Pan Talon, Pani Kapota, Smaki&Łyki, Infantylia i Cacuszka, Nasze Kamasze oraz Golibroda i Uroda. Galerii Krasnalowej szukajcie na drugim, „dzieciakowym” piętrze RENOMY, w pobliżu sklepu SMYK!
Do tego wszystkiego najmniejsze istoty świata pozazdrościły Dużym Ludziom i same chcą zostawić swój ślad na Mlecznej Drodze, pomagając przy okazji garstce rebeliantów ocalić galaktykę. Przeżywają przy tym niesamowite przygody w kosmosie. Można je śledzić podczas spektaklu Bajkobusa – ruchomej sceny Wrocławskiego Teatru Lalek.
W majowe i czerwcowe weekendy Bajkobus zaparkuje właśnie pod domem handlowym RENOMA, na zielonym skwerku na rogu ulic Podwale i Czystej, zapraszając małych i dużych do udziału w przedstawieniach „Krasnoludków w Kosmosie”. Kolejny darmowy spektakl dla najmłodszych już 30 maja o godzinie 17.00!
« wróć do listy aktaulności