Aktualności

Ruszyły Protony 2011

11.3.2011

Za nami pierwszy etap konkursu PRotony - prestiżowej rywalizacji między najlepszymi specjalistami w dziedzinie komunikacji, którzy wyróżniają się oryginalnością i niesztampowymi rozwiązaniami. Wśród wytypowanych osobistości branży PR-owej znalazła się Małgorzata Skórska, partner zarządzająca agencji PR time.

W tym roku konkurs cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem. Odnotowano rekordową liczbę zgłoszeń, na liście I etapu  znalazło się  aż 145 kandydatów. Świadczy to o randze i popularności tego plebiscytu, a także o dużej grupie wyśmienitych specjalistów na polskim rynku branży PR, którzy zasługują na miano najlepszych. Nominowani do PRotonów to osoby z dużym doświadczeniem w dziedzinie komunikacji, szanowane i cenione w branży. Wśród nich nie mogło zabraknąć Małgorzaty Skórskiej- specjalisty z dziedziny public relations i komunikacji kryzysowej. Dzięki wieloletniej praktyce oraz doświadczeniu posiada głęboką wiedzę na temat narzędzi i strategii PR, zwłaszcza w kontekście etyki, która obowiązywać musi we wdrażanych projektach oraz przeprowadzanych kampaniach medialnych.

Następnym etapem będzie ocena kandydatur przez członków Akademii Ekspertów PR - tworzonej przez uznanych specjalistów, działających od wielu lat w tej branży - a następnie przez publiczność. Zapraszamy więc wszystkich specjalistów ds. komunikacji do głosowania na Małgorzatę Skórską. Więcej informacji można znaleźć tutaj: http://www.protony.pl/

« wróć do listy aktaulności