Aktualności

Spotkanie prasowe w klinice Unident Union

6.4.2011

Dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni wzięli udział w spotkaniu prasowym organizowanym 6 kwietnia w siedzibie Unident Union Dental Spa we Wrocławiu. Klinika zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie na  najpiękniejszą i najbardziej przyjazną klinikę stomatologiczną w Polsce.

Najwyższy światowy poziom usług i unikalny design wnętrz tego miejsca znacznie wcześniej docenili… polscy celebryci! Stałymi pacjentami Unident Union są m. in. znany stylista Tomasz Jacyków, a także najpiękniejsze gwiazdorskie małżeństwo - Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

Wrocławska klinika w konkursie Top Design Kliniki Stomatologiczne 2010 pokonała ponad 50 gabinetów z całego kraju. Kapituła oceniała nie tylko poziom usług, ale i warunki  w jakich przebywają pacjenci podczas leczenia. Wśród jurorów znaleźli się więc nie tylko eksperci w dziedzinie stomatologii, ale także znawcy architektury i projektanci. Swoich zwycięzców typowali także internauci oraz czytelnicy miesięcznika „Dobre Wnętrze”, którzy na daną placówkę głosowali w internecie i za pośrednictwem SMS-ów.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 26 marca 2011 roku – wrocławska klinika, oprócz prestiżowego tytułu Top Design, otrzymała bon o wartości 35 tys. zł, przeznaczony na wyposażenie gabinetów,
w tym zakup implantów BIOMET 3i. Jurorzy byli zgodni, że jest ona nie tylko najpiękniejszą kliniką
w Polsce, ale i najnowocześniejszą, gwarantującą światowy poziom leczenia.

 

« wróć do listy aktaulności