Aktualności

SULO i ONYX Polska w internecie

22.6.2008

www.veolia-es.pl – taki adres ma nowa strona internetowa, którą uruchomiła właśnie grupa Veolia Usługi dla Środowiska Polska. Serwis ruszył dzięki współpracy z agencją PR time, która opracowała projekt i zredagowała teksty, a w przyszłości ma odpowiadać za aktualizację treści.

Do tej pory funkcjonowały strony internetowe spółek grupy - SULO i ONYX Polska. Nowy, bardziej funkcjonalny i wzbogacony serwis ma za zadanie informować czytelników o wszystkich aktualnych działaniach, produktach i usługach całej grupy Veolia Usługi dla Środowiska Polska - jednego z czołowych w kraju dostawców usług z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska.
Poza treściami na temat oferty i aktualności, na stronie można zajrzeć m.in. do zakładek traktujących o historii firmy oraz jej zaangażowaniu poza granicami Polski  - w tym o międzynarodowych projektach Fundacji Veolia, związanych m.in. z pomocą społeczną i ochroną środowiska.
Stronę z pewnością docenią miłośnicy przyrody – w dziale „Ekologia” umieszczono m.in. szczegółowy przewodnik dla zainteresowanych segregacją odpadów. O tym, że działania Veolii są doceniane przez media, dowiemy się z notek, zamieszczonych w dziale „Media o nas”.
Osobne zakładki w serwisie posiada każda ze spółek z grupy Veolia Usługi dla Środowiska Polska - znajdują się tam wszystkie najważniejsze informacje: historia, oferta, dane teleadresowe. Dzięki interaktywnej mapce klient z łatwością odszuka firmę, która prowadzi działalność na jego terenie i będzie mógł skorzystać z jej usług
« wróć do listy aktaulności