Aktualności

Sztuka i moda – konferencje w Renomie

30.4.2010

W kwietniu nasz zespół miał okazję organizować dwa spotkania prasowe dla naszego Klienta – Domu Handlowego Renoma, w których uczestniczyli dziennikarze mediów wrocławskich. Obie konferencje odbyły się w tygodniu poprzedzającym podwójny jubileusz Renomy: 80-lecia zabytkowego budynku oraz pierwszej rocznicy otwarcia Renomy po przebudowie i modernizacji.

Pierwsza z nich, zorganizowana 22 kwietnia, miała na celu przybliżenie mieszkańcom Wrocławia nowego dzieła sztuki, o które wzbogacił się wrocławski dom handlowy. Jest to instalacja Maurycego Gomulickiego o nazwie „Akwarium”, przygotowana w świetliku łączącym starą i nową część Renomy. Podczas konferencji prasowej artystę reprezentowała Marta Kołakowska z Galerii LETO, Maurycego Gomulickiego zatrzymały bowiem w Meksyku utrudnienia w ruchu lotniczym, spowodowane chmurą pyłu wulkanicznego.

Natomiast dwa dni później, 24 kwietnia, w Renomie gościła znana aktorka i modelka Anna Przybylska. Podczas konferencji prasowej opowiadała o swoim udziale w projekcie Eko-Toreb, sygnowanych jej nazwiskiem. Limitowana seria toreb Renomy została przygotowana jako wyjątkowy upominek dla klientów domu handlowego i tych, którzy dbają o modę i ekologię.

konferencja_gomulicki

Konferencja_Przybylska

« wróć do listy aktaulności