Aktualności

Uroczyste otwarcie hotelu w Świnoujściu

12.12.2011

Czterogwiazdkowy hotel Interferie Medical Spa w Świnoujściu przyjmuje już gości. Organizację uroczystego otwarcia obiektu, połączonego z bankietem i koncertem, firma INTERFERIE powierzyła naszej agencji.

W piątek 9 grudnia do hotelu Interferie Medical Spa przybyło ponad dwustu gości z kraju i zagranicy – w uroczystości udział wzięli m.in. Marek Prawda (ambasador RP w Niemczech), Janusz Żmurkiewicz (prezydent Świnoujścia), goście z Niemiec, posłowie na sejm oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm i instytucji. Po części oficjalnej na wszystkich zebranych czekała artystyczna i kulinarna uczta: pokaz mody marki Né Comme Ça, pełen energii koncert Patrycji Markowskiej oraz bankiet przygotowany przez hotelowych kucharzy pod wodzą Pascala Kuleczko. Pełen atrakcji wieczór sprawił, że goście bawili się niemal do samego rana.

Nasza agencja odpowiedzialna była za zorganizowanie bankietu i programu artystycznego, a także za koordynację wydarzeń.

Tego samego dnia wczesnym popołudniem odbyła się również krótka konferencja prasowa dla mediów, w której uczestniczyło kilkunastu dziennikarzy. Nie zabrakło ekip trzech telewizji, a także dziennikarzy PAP-u, Gazety Wyborczej Szczecin oraz portali miejskich. W kolorach Interferie Medical Spa Uroczyste otwarcie hotelu Przecięcie wstęgi Pokaz mody Konferencja prasowa
« wróć do listy aktaulności