Aktualności

Wielka gala mody już jutro!

10.9.2010

Aneta Kręglicka na wybiegu, na widowni Małgorzata Kożuchowska, Maja Włoszczowska i Mandaryna. Już w najbliższą sobotę we wrocławskim ATM odbędzie się wydarzenie jakiego Wrocław jeszcze nie widział! Podczas wielkiej gali Mercedes-Benz Mirosław Wróbel, Escada i CLARENA pokażą zaproszonym gościom swoje najnowsze osiągnięcia.

W sobotę, 11 września w studiu ATM w Bielanach Wrocławskich będzie miało miejsce unikalne na Dolnym Śląsku wydarzenie. W trakcie jednego wieczoru, w pomieszczeniach służących na co dzień branży filmowej, trzy topowe marki zorganizują galę, podczas której zaprezentują swoje najnowsze dokonania. dom mody Escada pokaże kolekcję Fall/Winter 2010, którą zaprezentują modelki wybrane specjalnie na tę okazję przez Jarosława Szado. Firma Mercedes-Benz Mirosław Wróbel zaprezentuje najnowszy model Mercedesa SLS AMG. Wspaniałym uzupełnieniem wieczoru będzie możliwość poznania nowej, diamentowej linii kosmetyków, którą lider branży kosmetyki profesjonalnej – Clarena zademonstruje w Diamentowej Komnacie, zaaranżowanej specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Gospodarzem imprezy będzie Oliver Janiak, a relacja z przebiegu wydarzenia ukaże się w telewizji TVN w programie „Co za tydzień”.

Agencja PR time odpowiedzialna jest za obsługę mediów podczas wydarzenia.

« wróć do listy aktaulności