Aktualności

Wspomnienia z dzieciństwa w PRL-u, czyli spotkanie autorskie z Beatą Tadlą

17.12.2009

„Pokolenie ’89 czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce” to zbiór cennych wspomnień o życiu w Polsce Ludowej dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków. Książka zawiera 47 niezwykle ciekawych rozmów o dzieciństwie w schyłkowym okresie PRL-u ze znanymi aktorami, muzykami, sportowcami, politykami, a także dziennikarzami. Autorką książki jest Beata Tadla, dziennikarka TVN i TVN24, z którą już jutro, 18 grudnia odbędzie się spotkanie autorskie w legnickim hotelu Qubus. Jednym ze sponsorów spotkania jest agencja PR time.

Nie każdy wie, czym były  relaxy, syfony, marzenia o puszkach Coca-Coli, czy saturator. Te sekrety młodszym pokoleniom zdradzają bohaterowie książki m.in. Szymon Hołownia, Piotr Adamczyk, Dorota Gawryluk, Kayah, czy Jarosław Wałęsa, czyli świadkowie „jutrzenki wolności”  w 1989r.

Legnicka promocja książki będzie miała charakter wyjątkowy, ponieważ Legnica jest miastem, w którym Beata Tadla się urodziła i gdzie rozpoczynała swoją karierę dziennikarską. Na spotkanie zapraszamy wszystkich sympatyków, znajomych i przyjaciół autorki w piątek, 18 grudnia o godz. 18.00 do hotelu Qubus  w Legnicy.
« wróć do listy aktaulności