Aktualności

Wydaliśmy jubileuszowy BAClub Magazyn

16.6.2016

W czerwcu tego roku ukazał się szczególny numer BAClub Magazyn. Tradycyjnie już  współpracowaliśmy z firmą Balluff przy opracowywaniu i wydaniu tego półrocznika.

Ten numer jest wyjątkowy, ponieważ powstał z okazji 20 spotkania Balluff Adventure Club, którego częścią jest lifestylowy BAClub Magazyn. W czerwcowym numerze czytelnicy znajdą m.in. wywiad z architektem i kuratorem programu architektonicznego ESK Wrocław 2016 Zbigniewem Maćkowem, artykuł o numizmatyce pióra Zdzisława Ślęzaka oraz wywiad z prezesem Pawłem Stefańskim podsumowujący działalności Balluff Adventure Club.  

BAClub Magazyn jest czasopismem wydawanym przez spółkę BALUFF z Wrocławia stanowiącą część międzynarodowej grupy z branży sensoryki.  Firma produkuje czujniki elektroniczne i mechaniczne, systemy identyfikacji oraz połączeń dla przedsiębiorstw przemysłowych.

Nasza agencja odpowiada za całość procesu przygotowania magazynu – wykreowanie i przygotowanie layoutu, pozyskanie treści artykułów, druk oraz dostarczenie egzemplarzy do klienta.

« wróć do listy aktaulności