Aktualności

Wyjątkowa wystawa na ul. Świdnickiej

18.7.2017

„Miedź – materiał przyszłości” – tak nazywa się wystawa, którą nasza agencja przygotowała we współpracy z Europejskim Instytutem Miedzi.

Wystawę można będzie oglądać od 14 do 30 lipca na ulicy Świdnickiej we Wrocławiu. Składa się na nią kilkadziesiąt atrakcyjnych fotografii prezentujących różnorodne formy i zastosowania metalu, który towarzyszy ludzkości niemal od początków jej historii i posiada wiele pożądanych właściwości.

W zbiorze fotografii znalazły się zarówno najciekawsze polskie i zagraniczne budynki z pięknie eksponowanymi miedzianymi elementami (wrocławskie Hydropolis, Muzeum Ognia w Żorach czy Centrum Obsługi Turystów Snafellsstofa na Islandii), ale także oryginalne, intrygujące projekty z zakresu wzornictwa przemysłowego i designu, m.in. bioniczny stół G-Table B zaprojektowany przez Oskara Ziętę czy lampy Toma Dixona.

To już druga wystawa poświęcona miedzi, którą można oglądać w przestrzeni publicznej wrocławskiego Rynku. Zeszłoroczna odsłona poświęcona architekturze i designowi cieszyła się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców Wrocławia, jak i turystów.

Nasza agencja była odpowiedzialna za stronę logistyczną przedsięwzięcia, copywriting, a także obsługę media relations.
« wróć do listy aktaulności