Aktualności

Zapraszamy na imprezę

24.11.2009

W imieniu organizatorów ze spóki PeBeKa S.A. serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek 27 listopada  mieszkańców Lubina oraz wszystkich życzliwych ludzi z całego regionu na imprezę zorganizowaną na rzecz lubińskiego Zespołu Szkół Specjalnych, która odbędzie się w galerii Cuprum Arena w godzinach 16:00 – 20:00. Na specjalnie przygotowanych stoiskach kiermaszu będzie można nabyć kartki świąteczne a dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na wsparcie Zespołu Szkół Specjalnych w Lubinie.

Imprezie patronuje Telewizja Lubin, a w programie oprócz sprzedaży kartek świątecznych zaplanowano m.in.: występy uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych, dzieci z Zespołu Tanecznego „Złote Dzieci” z Legnicy oraz młodych artystów ze Szkoły Muzycznej w Lubinie: zespołu akordeonowego, zespołu klarnecistów oraz występy solowe dzieci. Do obejrzenia będą także pokazy sztuk walki w wykonaniu Sekcji Taekwon-do z Legnicy i breakdance, a także pokazy profesjonalnych aktorów: mimów i szczudlarzy.

Natomiast dla tych mniejszych i nieco większych dzieci zorganizowany będzie kącik plastyczny, specjalna budka z telefonem do Świętego Mikołaja i wiele innych ciekawych atrakcji.
Ponadto, co zapewne zainteresuje kibiców Zagłębia Lubin, będzie zorganizowana aukcja charytatywna na rzecz Szkoły, na którą piłkarze Zagłębia przekazali koszulki oraz piłki ze swoimi podpisami.

Z funduszy pochodzących ze sprzedaży kartek oraz dzięki szeroko zakrojonej kweście, szkoła będzie miała szansę na kupienie niezbędnego wyposażenia do pracowni praktycznej nauki zawodu, a dzieci na lepszą edukację i wyrównanie szans.

Każdy może przyjść 27 listopada do Cuprum Areny, obejrzeć dziecięce występy artystyczne i wziąć udział w kweście deklarując dowolną kwotę na rzecz szkoły i kupując za nią przepiękne bożonarodzeniowe kartki, do czego gorąco wszystkich zachęcamy.

« wróć do listy aktaulności