Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

9.6.2014

Brachyterapia w Centrum Radioterapii Amethyst

Ruszyła kolejna pracownia w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Pacjenci mogą teraz liczyć nie tylko na teleradioterapię, ale również na brachyterapię. Krakowska placówka sieci Amethyst działa od grudnia 2013 roku i przyjęła już ponad pół tysiąca pacjentów.
czytaj więcej...

5.6.2014

Rozbudowywany Park Handlowy Bielany z klubem Fitness Academy

Już wkrótce mieszkańcy południowej części Wrocławia i okolic będą mogli korzystać nie tylko z multipleksu, ale także z nowoczesnej siłowni z zapleczem odnowy biologicznej i strefą Kids Play. Inter IKEA Centre Group Poland podpisała właśnie umowę najmu z siecią Fitness Academy.
czytaj więcej...

3.6.2014

Ruszyła rozbudowa Parku Handlowego Bielany

Właśnie ruszyły prace budowlane nowej części Parku Handlowego Bielany. Powstanie nowoczesna galeria handlowa, połączona z dotychczasowym obiektem, w której znajdzie się parking podziemny oraz dwa poziomy ze sklepami, restauracjami i kinem. Dzięki temu już wkrótce Wrocław zyska największe centrum handlowe w Polsce.
czytaj więcej...

3.6.2014

Pacjenci z Małopolski z dostępem do radioterapii stereotaktycznej

Krakowskie Centrum Radioterapii Amethyst jest obecnie jedynym ośrodkiem w Małopolsce przeprowadzającym radioterapię stereotaktyczną, metodę od jakiegoś czasu niedostępną w tym regionie. Tę przełomową technikę, zwaną często radiochirurgią, zastosowano już w leczeniu kilkunastu pacjentów, a kolejni przygotowywani są do zabiegów.

czytaj więcej...

21.5.2014

Wrocławskie mosty receptą na sukces

Projekt zainspirowany wrocławskimi mostami dał Justynie Bułat zwycięstwo w konkursie na centrum aktywności w rozbudowywanym Parku Handlowym Bielany. Praca okazała się bezkonkurencyjna i zyskała uznanie architektów oraz publiczności, dzięki czemu studentka wrocławskiej ASP zdobyła wszystkie trzy nagrody.

czytaj więcej...

5.5.2014

Wystawa prac Andrzeja Mleczki w Parku Handlowym Bielany

Prawie 400 prac z przekroju 40-letniej twórczości znanego rysownika Andrzeja Mleczki będzie można oglądać na specjalnej wystawie w Parku Handlowym Bielany. Grafiki, w zabawny i celny sposób komentujące otaczającą nas rzeczywistość, prezentowane będą w pasażu od 10 do 18 maja br.
czytaj więcej...

24.4.2014

Oddział Radioterapii w Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera

W krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera powstał Oddział Radioterapii z 20 łóżkami. W ten sposób, dzięki ścisłej współpracy placówki z działającym przy niej Centrum Radioterapii Amethyst, pacjenci mają zapewnione kompleksowe leczenie onkologiczne także w przypadkach wymagających hospitalizacji.

czytaj więcej...

23.4.2014

Nie uwierzysz własnym oczom!

Czy potrafisz połączyć punkty, patrząc jedynie na lustrzane odbicie obrazka? Jak będziesz wyglądać, jeśli „zamienisz się” oczami z koleżanką lub staniesz przed krzywymi lustrami, w przedziwny sposób deformującymi sylwetkę? Park Handlowy Bielany wspólnie z wrocławskim Humanitarium zaprasza na tydzień z iluzjami i dobrą zabawą!
czytaj więcej...

7.4.2014

Przedświąteczny weekend ze sztuką

Spotkania z artystami prezentującymi różne formy sztuki, możliwość zakupu dzieł bez pośredników, a także darmowe warsztaty biżuterii z sutaszu – Park Handlowy Bielany zaprasza na przedświąteczny Weekend ze Sztuką.

czytaj więcej...

28.3.2014

Poznaj psi język

Jak nauczyć dziecko szacunku dla zwierząt, a jednocześnie wpoić mu podstawowe zasady bezpiecznego zachowywania się w obecności obcych czy też zaprzyjaźnionych psów? Temu poświęcona będzie dwudniowa akcja edukacyjna „My nie gryziemy” w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...