Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

20.8.2014

Wakacyjny piknik naukowy w Parku Handlowym Bielany

Jak powstaje animacja, czy można samemu zbudować koło optyczne? Jak zrobić aromatyczne sole do kąpieli i czy prąd jest nam potrzebny, aby się komunikować? Park Handlowy Bielany zaprasza na dwutygodniowy piknik naukowy połączony z darmowymi weekendowymi warsztatami dla całych rodzin.
czytaj więcej...

30.7.2014

Szyby powstają zgodnie z planem

Głębienie szybu GG-1 w Kwielicach przebiega według harmonogramu – po ponad pół roku drążenia metodą mechaniczną na koniec lipca szyb osiągnął głębokość 250 metrów. Intensywne prace trwają również przy szybie wentylacyjnym SW-4, którym każdego dnia wydobywa się 240 metrów sześciennych urobku.

czytaj więcej...

17.7.2014

Uczą fizyków medycznych

Pierwszy student Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej rozpoczął staż w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Placówka podpisała umowę z Akademią Górniczo-Hutniczą w zakresie organizacji staży dla najlepszych studentów.
czytaj więcej...

2.7.2014

Duży sportowy najemca w Parku Handlowym Bielany

Markowa odzież i obuwie, sprzęt sportowy i akcesoria do ćwiczeń, hobby czy spędzania wolnego czasu – w Parku Handlowym Bielany powstanie duży sklep brytyjskiej firmy Sports Direct. W ten sposób oferta rozbudowywanego centrum wzbogaci się o unikalny i bardzo bogaty asortyment wyposażenia sportowego.
czytaj więcej...

24.6.2014

TK Maxx nowym najemcą w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany

Znana i popularna sieć TK Maxx otworzy swój sklep w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany. Zarządzająca centrum handlowym Inter IKEA Centre Group Poland podpisała z grupą TJX Europe umowę najmu lokalu o powierzchni 2861 mkw.

czytaj więcej...

9.6.2014

Brachyterapia w Centrum Radioterapii Amethyst

Ruszyła kolejna pracownia w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Pacjenci mogą teraz liczyć nie tylko na teleradioterapię, ale również na brachyterapię. Krakowska placówka sieci Amethyst działa od grudnia 2013 roku i przyjęła już ponad pół tysiąca pacjentów.
czytaj więcej...

5.6.2014

Rozbudowywany Park Handlowy Bielany z klubem Fitness Academy

Już wkrótce mieszkańcy południowej części Wrocławia i okolic będą mogli korzystać nie tylko z multipleksu, ale także z nowoczesnej siłowni z zapleczem odnowy biologicznej i strefą Kids Play. Inter IKEA Centre Group Poland podpisała właśnie umowę najmu z siecią Fitness Academy.
czytaj więcej...

3.6.2014

Ruszyła rozbudowa Parku Handlowego Bielany

Właśnie ruszyły prace budowlane nowej części Parku Handlowego Bielany. Powstanie nowoczesna galeria handlowa, połączona z dotychczasowym obiektem, w której znajdzie się parking podziemny oraz dwa poziomy ze sklepami, restauracjami i kinem. Dzięki temu już wkrótce Wrocław zyska największe centrum handlowe w Polsce.
czytaj więcej...

3.6.2014

Pacjenci z Małopolski z dostępem do radioterapii stereotaktycznej

Krakowskie Centrum Radioterapii Amethyst jest obecnie jedynym ośrodkiem w Małopolsce przeprowadzającym radioterapię stereotaktyczną, metodę od jakiegoś czasu niedostępną w tym regionie. Tę przełomową technikę, zwaną często radiochirurgią, zastosowano już w leczeniu kilkunastu pacjentów, a kolejni przygotowywani są do zabiegów.

czytaj więcej...

21.5.2014

Wrocławskie mosty receptą na sukces

Projekt zainspirowany wrocławskimi mostami dał Justynie Bułat zwycięstwo w konkursie na centrum aktywności w rozbudowywanym Parku Handlowym Bielany. Praca okazała się bezkonkurencyjna i zyskała uznanie architektów oraz publiczności, dzięki czemu studentka wrocławskiej ASP zdobyła wszystkie trzy nagrody.

czytaj więcej...