Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

5.5.2014

Wystawa prac Andrzeja Mleczki w Parku Handlowym Bielany

Prawie 400 prac z przekroju 40-letniej twórczości znanego rysownika Andrzeja Mleczki będzie można oglądać na specjalnej wystawie w Parku Handlowym Bielany. Grafiki, w zabawny i celny sposób komentujące otaczającą nas rzeczywistość, prezentowane będą w pasażu od 10 do 18 maja br.
czytaj więcej...

24.4.2014

Oddział Radioterapii w Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera

W krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera powstał Oddział Radioterapii z 20 łóżkami. W ten sposób, dzięki ścisłej współpracy placówki z działającym przy niej Centrum Radioterapii Amethyst, pacjenci mają zapewnione kompleksowe leczenie onkologiczne także w przypadkach wymagających hospitalizacji.

czytaj więcej...

23.4.2014

Nie uwierzysz własnym oczom!

Czy potrafisz połączyć punkty, patrząc jedynie na lustrzane odbicie obrazka? Jak będziesz wyglądać, jeśli „zamienisz się” oczami z koleżanką lub staniesz przed krzywymi lustrami, w przedziwny sposób deformującymi sylwetkę? Park Handlowy Bielany wspólnie z wrocławskim Humanitarium zaprasza na tydzień z iluzjami i dobrą zabawą!
czytaj więcej...

7.4.2014

Przedświąteczny weekend ze sztuką

Spotkania z artystami prezentującymi różne formy sztuki, możliwość zakupu dzieł bez pośredników, a także darmowe warsztaty biżuterii z sutaszu – Park Handlowy Bielany zaprasza na przedświąteczny Weekend ze Sztuką.

czytaj więcej...

28.3.2014

Poznaj psi język

Jak nauczyć dziecko szacunku dla zwierząt, a jednocześnie wpoić mu podstawowe zasady bezpiecznego zachowywania się w obecności obcych czy też zaprzyjaźnionych psów? Temu poświęcona będzie dwudniowa akcja edukacyjna „My nie gryziemy” w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

18.3.2014

Recykling na wystawie

Nietypowa sesja zdjęciowa w demontowanym budynku dawnego sklepu IKEA, migawki z recyklingowych warsztatów w przedszkolach i ekologicznego konkursu szkolnego, pomysły telewidzów na „drugie życie” odpadów – to wszystko oglądać można na specjalnej wystawie w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

10.3.2014

Wspólna przestrzeń z pomysłem

Przyjazna przestrzeń to często wypadkowa wspólnych starań, dialogu i kreatywnych pomysłów tych, którzy z tego miejsca będą korzystali. Park Handlowy Bielany zachęca młodych miłośników Wrocławia do włączenia się w stworzenie projektu jednego z centrów aktywności. Fascynacja Wrocławiem mile widziana!
czytaj więcej...

5.3.2014

Po targach Ambiente: nowe trendy we wnętrzarskim designie

Dwa przeciwstawne style: ekologiczny, minimalistyczny i nieco eklektyczny kontra bardzo elegancki i luksusowy, pełen błysku i wysmakowanych detali. Z jednej surowe materiały, z drugiej dbałość o szczegół. To najważniejsze trendy, które już za chwilę królować będą w europejskich domach. Bo targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem są najlepszą wskazówką, w którą stronę podąża design oraz świat wyposażenia wnętrz. 

czytaj więcej...

5.2.2014

Zdarzenie w KRG Rudna

W KRG Rudna doszło dziś rano do niegroźnego w skutkach wypadku. W jego wyniku 46-letni sztygar odniósł lekkie obrażenia. Znajduje się obecnie pod opieką lekarską.

czytaj więcej...

3.2.2014

Jeszcze więcej elektroniki w powiększonym Parku Handlowym Bielany

Park Handlowy Bielany zyskał kolejnego najemcę w modernizowanej części kompleksu. Centrum podpisało umowę na nowy lokal z przedstawicielami Sony Centre. To już drugi salon oferujący elektronikę użytkową, który znajdzie się w rozbudowywanej galerii handlowej.

czytaj więcej...