Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

18.3.2014

Recykling na wystawie

Nietypowa sesja zdjęciowa w demontowanym budynku dawnego sklepu IKEA, migawki z recyklingowych warsztatów w przedszkolach i ekologicznego konkursu szkolnego, pomysły telewidzów na „drugie życie” odpadów – to wszystko oglądać można na specjalnej wystawie w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

10.3.2014

Wspólna przestrzeń z pomysłem

Przyjazna przestrzeń to często wypadkowa wspólnych starań, dialogu i kreatywnych pomysłów tych, którzy z tego miejsca będą korzystali. Park Handlowy Bielany zachęca młodych miłośników Wrocławia do włączenia się w stworzenie projektu jednego z centrów aktywności. Fascynacja Wrocławiem mile widziana!
czytaj więcej...

5.3.2014

Po targach Ambiente: nowe trendy we wnętrzarskim designie

Dwa przeciwstawne style: ekologiczny, minimalistyczny i nieco eklektyczny kontra bardzo elegancki i luksusowy, pełen błysku i wysmakowanych detali. Z jednej surowe materiały, z drugiej dbałość o szczegół. To najważniejsze trendy, które już za chwilę królować będą w europejskich domach. Bo targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem są najlepszą wskazówką, w którą stronę podąża design oraz świat wyposażenia wnętrz. 

czytaj więcej...

5.2.2014

Zdarzenie w KRG Rudna

W KRG Rudna doszło dziś rano do niegroźnego w skutkach wypadku. W jego wyniku 46-letni sztygar odniósł lekkie obrażenia. Znajduje się obecnie pod opieką lekarską.

czytaj więcej...

3.2.2014

Jeszcze więcej elektroniki w powiększonym Parku Handlowym Bielany

Park Handlowy Bielany zyskał kolejnego najemcę w modernizowanej części kompleksu. Centrum podpisało umowę na nowy lokal z przedstawicielami Sony Centre. To już drugi salon oferujący elektronikę użytkową, który znajdzie się w rozbudowywanej galerii handlowej.

czytaj więcej...

15.1.2014

Centrum Radioterapii przyjmuje pacjentów

Już 70 pacjentów z chorobami nowotworowymi skorzystało ze specjalistycznych konsultacji w nowo powstałym Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Placówka pomaga pacjentom pomimo opóźnień w podpisaniu kontaktu z NFZ.

czytaj więcej...

19.12.2013

Innowacyjne produkty w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany

Powiększa się grono nowych najemców Parku Handlowego Bielany. Wśród marek, które pojawią się już niedługo w rozbudowanym centrum handlowym, będzie również popularna i ceniona firma Apple.
czytaj więcej...

12.12.2013

Kartki życzliwości w świątecznej aurze

Najbardziej znanym symbolem Bożego Narodzenia jest pięknie przybrana choinka. Nieprzypadkowo zatem świąteczne drzewko znalazło się na firmowej kartce pocztowej PeBeKa. Autorką pracy jest 15-letnia Anita Kaźmierska. Dziś w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych ogłoszono wyniki jedenastej edycji „Kartek życzliwości”.

czytaj więcej...

11.12.2013

Więcej radioterapii w Krakowie

Pierwszy pacjent trafi do Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie 16 grudnia br. Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się w środę 11 grudnia. Od tego momentu Szpital Specjalistyczny im. L. Rydygiera może prowadzić pełnoprofilowe, kompleksowe leczenie onkologiczne.
czytaj więcej...

10.12.2013

Świąteczne bombki i dekoracje z recyklingu

Powoli odliczamy dni do Wigilii, rozglądamy się za świątecznymi prezentami i dekoracjami. Gwiazdkowym ozdobom w ekologicznym stylu poświęcone będą warsztaty plastyczne w Parku Handlowym Bielany. To już ostatnie zajęcia w ramach akcji „Recykling na wielką skalę”.
czytaj więcej...