Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

26.11.2013

Darmowe warsztaty dla przedszkolaków

Ponad tysiąc dzieci z Wrocławia i gminy Kobierzyce weźmie udział w specjalnych warsztatach ekologicznych. Projekt organizowany w ramach akcji „Recykling na wielką skalę” właśnie się rozpoczął, a zakończy się w połowie stycznia 2014 roku.
czytaj więcej...

15.11.2013

PeBeKa rozpoczęła obchody górniczego święta

Odznaczeni górnicy, członkowie zarządu PeBeKa i KGHM Polska Miedź, przedstawiciele władz wojewódzkich i lokalnych, oraz delegat Okręgowego Urzędu Górniczego, wzięli udział w uroczystej Akademii Barbórkowej, która odbyła się 15 listopada br. w Centrum Kultury Muza w Lubinie i zainaugurowała obchody górniczego święta w Zagłębiu Miedziowym.
czytaj więcej...

14.11.2013

Gry i zabawy z recyklingu

Jesienne wieczory nie muszą oznaczać siedzenia przed telewizorem czy komputerem. Warto spędzać je z najbliższymi, bawiąc się wspólnie przy grach planszowych czy logicznych. A inspiracją do wykonania własnej ciekawej gry mogą być warsztaty recyklingowe w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...

6.11.2013

Biżuteria z odzysku, czyli piękne życie odpadów

Czy z odpadów można stworzyć efektowną biżuterię? Oczywiście! Będą się mogli o tym przekonać uczestnicy warsztatów plastyczno-recyklingowych organizowanych 10 listopada w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...

31.10.2013

Dbasz o recykling? Zostań twarzą kampanii!

Dbasz o środowisko naturalne, angażujesz się w segregację odpadów, ważna jest dla ciebie ochrona środowiska? Zgłoś się do projektu „Recykling jest w modzie” – wesprzyj ideę recyklingu i zostań twarzą wyjątkowej kampanii! Doświadczenie w modellingu niepotrzebne!

czytaj więcej...

23.10.2013

Krakowskie Centrum Radioterapii Amethyst na finiszu

Otwarcie już w grudniu br. Trwają prace wykończeniowe i instalacja specjalistycznego sprzętu. Członkowie zespołu Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie uczestniczą w cyklu specjalistycznych szkoleń z zakresu nowoczesnej radioterapii.
czytaj więcej...

23.10.2013

Edukacja ekologiczna przez zabawę

Jak wykorzystać nieprzydatne przedmioty albo rzeczy powszechnie uznane za odpady i nadać im drugie życie? Jak przez zabawę uczyć najmłodszych dbania o środowisko? Park Handlowy Bielany rozpoczyna cykl inicjatyw ekologicznych i prospołecznych, skierowanych do dzieci i całych rodzin.

czytaj więcej...

18.10.2013

Zwycięskie Silver Tower Center

Nowoczesny kompleks  usługowo - handlowy w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP ma już nazwę. Spośród ponad 350 przesłanych na konkurs propozycji jury wybrało pomysł Elżbiety Malik. Dla budynku, którego realizacja zakończy się jesienią przyszłego roku, zaproponowała ona nazwę Silver Tower Center.

czytaj więcej...

17.10.2013

Włącz się do recyklingu na wielką skalę!

Park Handlowy Bielany zachęca do przyłączenia się do recyklingu na wielką skalę – od jutra zużyte szkło, plastik i makulaturę będzie można wrzucać do specjalnych pojemników na parkingu centrum handlowego!
czytaj więcej...

25.9.2013

Coraz bliżej do nowoczesnego Centrum Radioterapii w Płocku

Umowę na dzierżawę gruntu podpisali w środę 25 września br. przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Marcina Kacprzaka w Płocku i spółki Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). W jej efekcie powstanie w Płocku nowoczesne, bazujące na najnowszych osiągnięciach medycyny Centrum Radioterapii Amethyst.
czytaj więcej...