Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

23.10.2013

Krakowskie Centrum Radioterapii Amethyst na finiszu

Otwarcie już w grudniu br. Trwają prace wykończeniowe i instalacja specjalistycznego sprzętu. Członkowie zespołu Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie uczestniczą w cyklu specjalistycznych szkoleń z zakresu nowoczesnej radioterapii.
czytaj więcej...

23.10.2013

Edukacja ekologiczna przez zabawę

Jak wykorzystać nieprzydatne przedmioty albo rzeczy powszechnie uznane za odpady i nadać im drugie życie? Jak przez zabawę uczyć najmłodszych dbania o środowisko? Park Handlowy Bielany rozpoczyna cykl inicjatyw ekologicznych i prospołecznych, skierowanych do dzieci i całych rodzin.

czytaj więcej...

18.10.2013

Zwycięskie Silver Tower Center

Nowoczesny kompleks  usługowo - handlowy w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP ma już nazwę. Spośród ponad 350 przesłanych na konkurs propozycji jury wybrało pomysł Elżbiety Malik. Dla budynku, którego realizacja zakończy się jesienią przyszłego roku, zaproponowała ona nazwę Silver Tower Center.

czytaj więcej...

17.10.2013

Włącz się do recyklingu na wielką skalę!

Park Handlowy Bielany zachęca do przyłączenia się do recyklingu na wielką skalę – od jutra zużyte szkło, plastik i makulaturę będzie można wrzucać do specjalnych pojemników na parkingu centrum handlowego!
czytaj więcej...

25.9.2013

Coraz bliżej do nowoczesnego Centrum Radioterapii w Płocku

Umowę na dzierżawę gruntu podpisali w środę 25 września br. przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Marcina Kacprzaka w Płocku i spółki Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). W jej efekcie powstanie w Płocku nowoczesne, bazujące na najnowszych osiągnięciach medycyny Centrum Radioterapii Amethyst.
czytaj więcej...

23.9.2013

PeBeKa zakończyła roboty przy budowie przychodni MCZ w Legnicy

Trzy kondygnacje naziemne i jedna podziemna, 4 tysiące metrów kwadratowych powierzchni, 188 pomieszczeń użytkowych, w tym poradnie lekarskie i gabinety zabiegowe oraz apteka. Wszystko to znajduje się w nowej przychodni Miedziowego Centrum Zdrowia w Legnicy. Dzisiaj PeBeKa, wykonawca obiektu, oficjalnie zakończyła prace budowlane i wykończeniowe. Pierwszych pacjentów MCZ przyjmie na początku października.

czytaj więcej...

17.9.2013

Zaproponuj nazwę i wygraj!

Jesienią 2014 roku zakończy się budowa nowoczesnego kompleksu usługowo-handlowego w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Inwestor – firma Wisher Enterprise – zaprasza od dzisiaj mieszkańców Wrocławia do udziału w konkursie na nazwę obiektu przy ul. Plac Konstytucji 3 Maja. Autor zwycięskiej propozycji otrzyma 1000 zł nagrody!
czytaj więcej...

5.9.2013

Powrót do szkoły - bezpiecznie i na wesoło!

Zabawy i konkursy z wiedzy o ruchu drogowym i spotkania z Komisarzem Lwem oraz najróżniejsze animacje na parkingu i w pasażu – początek roku szkolnego jest naprawdę ciekawy! W weekend 7 i 8 września Park Handlowy Bielany zaprasza na akcję “Powrót do szkoły”, organizowaną wspólnie m.in. z Wydziałem Prewencji KMP.
czytaj więcej...

4.9.2013

Największe centrum handlowe w Polsce z pozwoleniem na budowę

Inter IKEA Centre Group Poland może już rozpoczynać kompleksowe prace przy rozbudowie i modernizacji Parku Handlowego Bielany. Starosta Powiatu Wrocławskiego wydał pozwolenie na budowę nowej części galerii handlowej, która powstanie na miejscu dawnego sklepu IKEA.
czytaj więcej...

30.8.2013

Centrum Amethyst w Płocku

Przetarg na dzierżawę działki w obrębie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku wygrała spółka Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). Zgodnie z zapisami przetargu na działce powstanie ośrodek radioterapii zarządzany przez dzierżawcę. Pełen koszt inwestycji pokryje RTCP.
czytaj więcej...