Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

23.9.2013

PeBeKa zakończyła roboty przy budowie przychodni MCZ w Legnicy

Trzy kondygnacje naziemne i jedna podziemna, 4 tysiące metrów kwadratowych powierzchni, 188 pomieszczeń użytkowych, w tym poradnie lekarskie i gabinety zabiegowe oraz apteka. Wszystko to znajduje się w nowej przychodni Miedziowego Centrum Zdrowia w Legnicy. Dzisiaj PeBeKa, wykonawca obiektu, oficjalnie zakończyła prace budowlane i wykończeniowe. Pierwszych pacjentów MCZ przyjmie na początku października.

czytaj więcej...

17.9.2013

Zaproponuj nazwę i wygraj!

Jesienią 2014 roku zakończy się budowa nowoczesnego kompleksu usługowo-handlowego w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Inwestor – firma Wisher Enterprise – zaprasza od dzisiaj mieszkańców Wrocławia do udziału w konkursie na nazwę obiektu przy ul. Plac Konstytucji 3 Maja. Autor zwycięskiej propozycji otrzyma 1000 zł nagrody!
czytaj więcej...

5.9.2013

Powrót do szkoły - bezpiecznie i na wesoło!

Zabawy i konkursy z wiedzy o ruchu drogowym i spotkania z Komisarzem Lwem oraz najróżniejsze animacje na parkingu i w pasażu – początek roku szkolnego jest naprawdę ciekawy! W weekend 7 i 8 września Park Handlowy Bielany zaprasza na akcję “Powrót do szkoły”, organizowaną wspólnie m.in. z Wydziałem Prewencji KMP.
czytaj więcej...

4.9.2013

Największe centrum handlowe w Polsce z pozwoleniem na budowę

Inter IKEA Centre Group Poland może już rozpoczynać kompleksowe prace przy rozbudowie i modernizacji Parku Handlowego Bielany. Starosta Powiatu Wrocławskiego wydał pozwolenie na budowę nowej części galerii handlowej, która powstanie na miejscu dawnego sklepu IKEA.
czytaj więcej...

30.8.2013

Centrum Amethyst w Płocku

Przetarg na dzierżawę działki w obrębie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku wygrała spółka Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). Zgodnie z zapisami przetargu na działce powstanie ośrodek radioterapii zarządzany przez dzierżawcę. Pełen koszt inwestycji pokryje RTCP.
czytaj więcej...

29.8.2013

3 nowoczesne akceleratory są już w Krakowie

Rozpoczął się kolejny etap budowy Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Trwa instalacja akceleratorów liniowych. Uruchomienie Centrum planowane jest na koniec 2013 roku.
czytaj więcej...

29.7.2013

Uczyć się od najlepszych

Pod koniec lipca zakończy się proces rekrutacji wysokospecjalistycznego zespołu lekarzy i fizyków medycznych dla Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Od września rozpoczną oni kilkumiesięczne szkolenia z zakresu nowoczesnych technik radioterapii w kraju oraz w partnerskich ośrodkach sieci Amethyst na świecie.
czytaj więcej...

17.7.2013

Zbicie techniczne szybu SW-4

70 tys. metrów sześciennych powietrza na minutę to docelowa wydajność szybu wentylacyjnego wdechowego SW-4. Dziś nastąpiło zbicie techniczne trzydziestego szybu realizowanego przez Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa z wyrobiskami kopalni ZG Polkowice-Sieroszowice. 

czytaj więcej...

12.7.2013

Nowa lokalizacja, większa wygoda obsługi

Od 8 lipca br. klienci Centrum Podróży działającego w Parku Handlowym Bielany mogą korzystać z jego usług w nowym lokalu. Biuro przeszło rebranding, mający na celu ujednolicenie wyglądu i oferty zgodnie z wytycznymi sieci TUI.
czytaj więcej...

8.7.2013

Nasze wielkie greckie wakacje

Magia antyku i ciepłego morza wciąż działa – wyspy greckie nadal najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym wśród klientów biur podróży. Egipt i Turcja również na czele, zdecydowanie za to zmniejszyła się moda na Tunezję. A minimaliści i szukający spokoju mogą wypoczywać w domkach ze słomy, bez wygód i zbędnych przedmiotów, za to z widokiem na chorwackie krajobrazy.

czytaj więcej...