Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

29.8.2013

3 nowoczesne akceleratory są już w Krakowie

Rozpoczął się kolejny etap budowy Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Trwa instalacja akceleratorów liniowych. Uruchomienie Centrum planowane jest na koniec 2013 roku.
czytaj więcej...

29.7.2013

Uczyć się od najlepszych

Pod koniec lipca zakończy się proces rekrutacji wysokospecjalistycznego zespołu lekarzy i fizyków medycznych dla Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Od września rozpoczną oni kilkumiesięczne szkolenia z zakresu nowoczesnych technik radioterapii w kraju oraz w partnerskich ośrodkach sieci Amethyst na świecie.
czytaj więcej...

17.7.2013

Zbicie techniczne szybu SW-4

70 tys. metrów sześciennych powietrza na minutę to docelowa wydajność szybu wentylacyjnego wdechowego SW-4. Dziś nastąpiło zbicie techniczne trzydziestego szybu realizowanego przez Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa z wyrobiskami kopalni ZG Polkowice-Sieroszowice. 

czytaj więcej...

12.7.2013

Nowa lokalizacja, większa wygoda obsługi

Od 8 lipca br. klienci Centrum Podróży działającego w Parku Handlowym Bielany mogą korzystać z jego usług w nowym lokalu. Biuro przeszło rebranding, mający na celu ujednolicenie wyglądu i oferty zgodnie z wytycznymi sieci TUI.
czytaj więcej...

8.7.2013

Nasze wielkie greckie wakacje

Magia antyku i ciepłego morza wciąż działa – wyspy greckie nadal najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym wśród klientów biur podróży. Egipt i Turcja również na czele, zdecydowanie za to zmniejszyła się moda na Tunezję. A minimaliści i szukający spokoju mogą wypoczywać w domkach ze słomy, bez wygód i zbędnych przedmiotów, za to z widokiem na chorwackie krajobrazy.

czytaj więcej...

4.7.2013

Tradycja i historia dla przyszłości

Pierwsza ruda miedzi, historyczne zdjęcia z budowy kolejnych kopalni, czy film historyczny ze wspomnieniami pionierów Zagłębia Miedziowego – to tylko część ekspozycji zatytułowanej „Na kartach pamięci”, zaprezentowanej w sali konferencyjnej Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa. 3 lipca br. odbyło się jej uroczyste otwarcie.
czytaj więcej...

5.6.2013

Nowoczesny hotel i biura w sercu Wrocławia

Kompleks biurowo-hotelowo-usługowy o powierzchni użytkowej ponad 25 tys. m kw. powstaje w miejscu starego dworca autobusowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Efektem inwestycji firmy Wisher Enterprise będzie też nowy plac z przeniesionym i odrestaurowanym starym słupem ogłoszeniowym na rogu ulic Małachowskiego i Dworcowej oraz usprawnienie rozwiązań drogowych w tym rejonie.
czytaj więcej...

27.5.2013

Weekend niespodzianek dla najmłodszych

Dwa dni świętowania i niespodzianek – Park Handlowy Bielany wspólnie z Loopy’s World przygotował dla najmłodszych słodkie upominki oraz atrakcyjne zabawy z okazji Dnia Dziecka.
czytaj więcej...

20.5.2013

Kamień węgielny pod Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjne firmy Balluff

Nowoczesna, ascetyczna architektura, dwie kondygnacje, pomieszczenia szkoleniowo-prezentacyjne dla klientów i laboratorium aplikacyjne na parterze, część biurowo-administracyjna na piętrze – tak wyglądać będzie wiosną 2014 roku Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjne spółki Balluff, wiodącej firmy z sektora automatyki przemysłowej. Dzisiaj oficjalnie dokonano wmurowania kamienia węgielnego pod tę inwestycję.
czytaj więcej...

8.5.2013

Ścieżka rowerowa poprowadzi na Bielany

Przy okazji rozbudowy Parku Handlowego Bielany i przebudowy ul. Czekoladowej inwestor poprowadzi nową ścieżkę rowerową. Rowerzyści będą mogli wygodnie i bezpiecznie dojechać z Wrocławia aż do powiększonego i zmodernizowanego centrum handlowego.

czytaj więcej...