Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

7.5.2013

Krakowskie Centrum Radioterapii Amethyst pnie się w górę

Trwa budowa bunkrów, w których zainstalowane będą przyśpieszacze liniowe (akceleratory) w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Obiekt powstaje na działce przy Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera. Kompletowany jest już zespół Centrum.
czytaj więcej...

16.4.2013

Część meblowa Parku Handlowego Bielany wynajęta w 100 proc.

W piątek 12 kwietnia na terenie Parku Handlowego Bielany rozpoczął działalność sklep JYSK. W ten sposób w części meblowej Parku nie ma już żadnych wolnych lokali, natomiast poziom komercjalizacji części z pasażem handlowym wynosi obecnie aż 99 proc.

czytaj więcej...

10.4.2013

Przyjdź w kwietniu do Parku Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Park Handlowy Bielany zaprasza na weekendową akcję “Park zdrowia”. W sobotę i niedzielę 13-14 kwietnia w pasażu centrum handlowego można będzie m.in. zbadać wzrok, zasięgnąć rady dietetyka czy też zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi.

czytaj więcej...

4.4.2013

Kamień węgielny pod Centrum Radioterapii w Krakowie

W środę 3 kwietnia na terenie budowy Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie wmurowany został kamień węgielny.  W uroczystości uczestniczyli m.in. Wojciech Kozak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Wojciech Szafrański, Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., Ludovic Robert, członek rady nadzorczej spółki Amethyst Medical Center.
czytaj więcej...

18.3.2013

JYSK w Parku Handlowym Bielany już wiosną

Już za kilka tygodni miłośnicy skandynawskiego designu, ładnych dodatków i artykułów wyposażenia wnętrz w korzystnych cenach będa mogli zrobić zakupy w nowym sklepie sieci JYSK. Będzie on działał w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...

8.3.2013

Coraz bliżej do nowoczesnego Centrum Radioterapii w Przemyślu

Umowę o współpracy podpisali w piątek 8 marca przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu  i spółki Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). W jej efekcie powstanie w Przemyślu nowoczesne, bazujące na najnowszych osiągnięciach medycyny Centrum Radioterapii Amethyst.
czytaj więcej...

18.2.2013

Przemek Saleta ambasadorem marki Rm1

Już w 23 lutego Przemek Saleta zmierzy się na ringu z Andrzejem Gołotą. Koniec kariery sportowej obu pięściarzy, ale początek nowych wyzwań dla Salety. Mistrz Polski i Europy w boksie i kick-boxingu został ambasadorem marki Rm1, działającej w branży e-papierosów.
czytaj więcej...

12.2.2013

Fotowalentynki w Parku

Choć walentynki to teoretycznie święto zakochanych, jednak w ten dzień warto obdarować uśmiechem, uwagą i miłością wszystkie bliskie nam osoby. Park Handlowy Bielany zachęca do sprawienia miłej niespodzianki: zamiast kwiatów czy słodyczy podarujmy najbliższym wspólną mini sesję fotograficzną.
czytaj więcej...

11.2.2013

Szyb GG-1 wchodzi w etap mrożenia

Pierwsza solanka popłynęła już w otworach mrożeniowych szybu GG-1 w Kwielicach. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa rozpoczęło ważny etap budowy: mrożenie górotworu poprzedzające głębienie szybu. GG-1 będzie szybem o najgłębszej strefie zamrożenia i najgłębszym z dotychczas powstałych w Zagłębiu Miedziowym.

czytaj więcej...

1.2.2013

Trudna praca w słonej bryle

Trwa głębienie szybu SW-4 w pokładzie soli kamiennej. Do tej pory przy użyciu kombajnu szybowego PeBeKa udało się pokonać 31 metrów w warstwie soli, a sam szyb osiągnął już głębokość ponad 1057 metrów.

czytaj więcej...