Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

4.7.2013

Tradycja i historia dla przyszłości

Pierwsza ruda miedzi, historyczne zdjęcia z budowy kolejnych kopalni, czy film historyczny ze wspomnieniami pionierów Zagłębia Miedziowego – to tylko część ekspozycji zatytułowanej „Na kartach pamięci”, zaprezentowanej w sali konferencyjnej Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa. 3 lipca br. odbyło się jej uroczyste otwarcie.
czytaj więcej...

5.6.2013

Nowoczesny hotel i biura w sercu Wrocławia

Kompleks biurowo-hotelowo-usługowy o powierzchni użytkowej ponad 25 tys. m kw. powstaje w miejscu starego dworca autobusowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Efektem inwestycji firmy Wisher Enterprise będzie też nowy plac z przeniesionym i odrestaurowanym starym słupem ogłoszeniowym na rogu ulic Małachowskiego i Dworcowej oraz usprawnienie rozwiązań drogowych w tym rejonie.
czytaj więcej...

27.5.2013

Weekend niespodzianek dla najmłodszych

Dwa dni świętowania i niespodzianek – Park Handlowy Bielany wspólnie z Loopy’s World przygotował dla najmłodszych słodkie upominki oraz atrakcyjne zabawy z okazji Dnia Dziecka.
czytaj więcej...

20.5.2013

Kamień węgielny pod Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjne firmy Balluff

Nowoczesna, ascetyczna architektura, dwie kondygnacje, pomieszczenia szkoleniowo-prezentacyjne dla klientów i laboratorium aplikacyjne na parterze, część biurowo-administracyjna na piętrze – tak wyglądać będzie wiosną 2014 roku Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjne spółki Balluff, wiodącej firmy z sektora automatyki przemysłowej. Dzisiaj oficjalnie dokonano wmurowania kamienia węgielnego pod tę inwestycję.
czytaj więcej...

8.5.2013

Ścieżka rowerowa poprowadzi na Bielany

Przy okazji rozbudowy Parku Handlowego Bielany i przebudowy ul. Czekoladowej inwestor poprowadzi nową ścieżkę rowerową. Rowerzyści będą mogli wygodnie i bezpiecznie dojechać z Wrocławia aż do powiększonego i zmodernizowanego centrum handlowego.

czytaj więcej...

7.5.2013

Krakowskie Centrum Radioterapii Amethyst pnie się w górę

Trwa budowa bunkrów, w których zainstalowane będą przyśpieszacze liniowe (akceleratory) w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Obiekt powstaje na działce przy Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera. Kompletowany jest już zespół Centrum.
czytaj więcej...

16.4.2013

Część meblowa Parku Handlowego Bielany wynajęta w 100 proc.

W piątek 12 kwietnia na terenie Parku Handlowego Bielany rozpoczął działalność sklep JYSK. W ten sposób w części meblowej Parku nie ma już żadnych wolnych lokali, natomiast poziom komercjalizacji części z pasażem handlowym wynosi obecnie aż 99 proc.

czytaj więcej...

10.4.2013

Przyjdź w kwietniu do Parku Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Park Handlowy Bielany zaprasza na weekendową akcję “Park zdrowia”. W sobotę i niedzielę 13-14 kwietnia w pasażu centrum handlowego można będzie m.in. zbadać wzrok, zasięgnąć rady dietetyka czy też zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi.

czytaj więcej...

4.4.2013

Kamień węgielny pod Centrum Radioterapii w Krakowie

W środę 3 kwietnia na terenie budowy Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie wmurowany został kamień węgielny.  W uroczystości uczestniczyli m.in. Wojciech Kozak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Wojciech Szafrański, Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., Ludovic Robert, członek rady nadzorczej spółki Amethyst Medical Center.
czytaj więcej...

18.3.2013

JYSK w Parku Handlowym Bielany już wiosną

Już za kilka tygodni miłośnicy skandynawskiego designu, ładnych dodatków i artykułów wyposażenia wnętrz w korzystnych cenach będa mogli zrobić zakupy w nowym sklepie sieci JYSK. Będzie on działał w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...