Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

8.3.2013

Coraz bliżej do nowoczesnego Centrum Radioterapii w Przemyślu

Umowę o współpracy podpisali w piątek 8 marca przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu  i spółki Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). W jej efekcie powstanie w Przemyślu nowoczesne, bazujące na najnowszych osiągnięciach medycyny Centrum Radioterapii Amethyst.
czytaj więcej...

18.2.2013

Przemek Saleta ambasadorem marki Rm1

Już w 23 lutego Przemek Saleta zmierzy się na ringu z Andrzejem Gołotą. Koniec kariery sportowej obu pięściarzy, ale początek nowych wyzwań dla Salety. Mistrz Polski i Europy w boksie i kick-boxingu został ambasadorem marki Rm1, działającej w branży e-papierosów.
czytaj więcej...

12.2.2013

Fotowalentynki w Parku

Choć walentynki to teoretycznie święto zakochanych, jednak w ten dzień warto obdarować uśmiechem, uwagą i miłością wszystkie bliskie nam osoby. Park Handlowy Bielany zachęca do sprawienia miłej niespodzianki: zamiast kwiatów czy słodyczy podarujmy najbliższym wspólną mini sesję fotograficzną.
czytaj więcej...

11.2.2013

Szyb GG-1 wchodzi w etap mrożenia

Pierwsza solanka popłynęła już w otworach mrożeniowych szybu GG-1 w Kwielicach. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa rozpoczęło ważny etap budowy: mrożenie górotworu poprzedzające głębienie szybu. GG-1 będzie szybem o najgłębszej strefie zamrożenia i najgłębszym z dotychczas powstałych w Zagłębiu Miedziowym.

czytaj więcej...

1.2.2013

Trudna praca w słonej bryle

Trwa głębienie szybu SW-4 w pokładzie soli kamiennej. Do tej pory przy użyciu kombajnu szybowego PeBeKa udało się pokonać 31 metrów w warstwie soli, a sam szyb osiągnął już głębokość ponad 1057 metrów.

czytaj więcej...

28.1.2013

Zaplanować i skonsultować, by wygodnie zamieszkać

W dzisiejszych czasach zdobycie upragnionego mieszkania bywa nie lada wyzwaniem. Kiedy jednak stajemy się szczęśliwymi posiadaczami własnego M, nie oznacza to wcale końca zmartwień.
czytaj więcej...

24.1.2013

Ruszyła budowa ośrodka radioterapii w Krakowie

Pierwsi pacjenci w krakowskim ośrodku radioterapii Amethyst pojawią się pod koniec 2013 roku. Obiekt powstaje na terenie Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera, a jego inwestorem jest spółka Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). Koszt inwestycji to  84 mln złotych.
czytaj więcej...

10.1.2013

Pozwolenie na przebudowę Parku Handlowego Bielany wydane

Inter IKEA Centre Group Poland systematycznie realizuje plan modernizacji i rozbudowy Parku Handlowego Bielany – właśnie uprawomocniła się wydana przez Starostę Powiatu Wrocławskiego decyzja o pozwoleniu na przebudowę centrum handlowego.

czytaj więcej...

20.12.2012

PeBeKa zakończyła budowę biurowca dla EVRY

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa zakończyło budowę biurowca dla lubińskiej spółki EVRY. Ten wysokiej klasy budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a do nowocześnie wyposażonego obiektu mogą się już przeprowadzać pracownicy.

czytaj więcej...

17.12.2012

Wigilijne drzewko na firmowej kartce PeBeKa

Pięknie przybrana choinka jest jednym z najważniejszych symboli Bożego Narodzenia. Pojawiła się także na pracy 10-letniego Adama Pażucha, która w tym roku została oficjalną firmową kartką świąteczną Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa. Dziś w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych ogłoszono wyniki dziewiątej edycji „Kartek życzliwości”.

czytaj więcej...