Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

28.1.2013

Zaplanować i skonsultować, by wygodnie zamieszkać

W dzisiejszych czasach zdobycie upragnionego mieszkania bywa nie lada wyzwaniem. Kiedy jednak stajemy się szczęśliwymi posiadaczami własnego M, nie oznacza to wcale końca zmartwień.
czytaj więcej...

24.1.2013

Ruszyła budowa ośrodka radioterapii w Krakowie

Pierwsi pacjenci w krakowskim ośrodku radioterapii Amethyst pojawią się pod koniec 2013 roku. Obiekt powstaje na terenie Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera, a jego inwestorem jest spółka Radiology Therapeutic Center Poland (RTCP). Koszt inwestycji to  84 mln złotych.
czytaj więcej...

10.1.2013

Pozwolenie na przebudowę Parku Handlowego Bielany wydane

Inter IKEA Centre Group Poland systematycznie realizuje plan modernizacji i rozbudowy Parku Handlowego Bielany – właśnie uprawomocniła się wydana przez Starostę Powiatu Wrocławskiego decyzja o pozwoleniu na przebudowę centrum handlowego.

czytaj więcej...

20.12.2012

PeBeKa zakończyła budowę biurowca dla EVRY

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa zakończyło budowę biurowca dla lubińskiej spółki EVRY. Ten wysokiej klasy budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a do nowocześnie wyposażonego obiektu mogą się już przeprowadzać pracownicy.

czytaj więcej...

17.12.2012

Wigilijne drzewko na firmowej kartce PeBeKa

Pięknie przybrana choinka jest jednym z najważniejszych symboli Bożego Narodzenia. Pojawiła się także na pracy 10-letniego Adama Pażucha, która w tym roku została oficjalną firmową kartką świąteczną Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa. Dziś w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych ogłoszono wyniki dziewiątej edycji „Kartek życzliwości”.

czytaj więcej...

12.12.2012

Świąteczny dialog międzypokoleniowy

Obchody Barbórki to nie tylko oficjalne akademie czy karczmy piwne – Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa organizuje kolejne świąteczne spotkanie z seniorami. Byli pracownicy spółki będą mogli posłuchać o prowadzonych inwestycjach i rozwoju firmy, a także jako pierwsi obejrzeć film poświęcony historii PeBeKa.

czytaj więcej...

11.12.2012

Świąteczne atrakcje w Parku Handlowym Bielany

Przedświąteczny czas przygotowań do Bożego Narodzenia w pełni. Park Handlowy Bielany przygotował coś dla wszystkich: rabatową Szczęśliwą Trzynastkę, jarmark bożonarodzeniowy oraz świąteczne warsztaty scrapbookingu.

czytaj więcej...

16.11.2012

Akademia Barbórkowa początkiem górniczego święta w PeBeKa

Osiemnaście honorowych szpad górniczych i siedemnaście państwowych medali, a także ponad sto osób wyróżnionych odznaczeniami lub obchodzących jubileusz pracy - podczas uroczystej Akademii Barbórkowej PeBeKa w Centrum Kultury Muza nagrodzono pracowników szczególnie zasłużonych dla górnictwa oraz firmy.
czytaj więcej...

14.11.2012

Dni Życzliwości w Parku Handlowym Bielany

Już 21 listopada obchodzić będziemy Dzień Życzliwości, święto coraz popularniejsze w naszym kraju. W tym roku do organizowanych przez Miasto Wrocław obchodów dołącza Park Handlowy Bielany, który zorganizuje cały życzliwy weekend.
czytaj więcej...

12.11.2012

Rossmann dołączył do najemców Parku Handlowego Bielany

Rozwijająca się dynamicznie sieć drogerii Rossmann powiększy się w 2014 roku o nowy sklep – Inter IKEA Centre Group Poland podpisało właśnie z firmą umowę najmu. Lokal na parterze w nowej części Parku Handlowego Bielany będzie miał powierzchnię 450 metrów kwadratowych.

czytaj więcej...