Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

12.12.2012

Świąteczny dialog międzypokoleniowy

Obchody Barbórki to nie tylko oficjalne akademie czy karczmy piwne – Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa organizuje kolejne świąteczne spotkanie z seniorami. Byli pracownicy spółki będą mogli posłuchać o prowadzonych inwestycjach i rozwoju firmy, a także jako pierwsi obejrzeć film poświęcony historii PeBeKa.

czytaj więcej...

11.12.2012

Świąteczne atrakcje w Parku Handlowym Bielany

Przedświąteczny czas przygotowań do Bożego Narodzenia w pełni. Park Handlowy Bielany przygotował coś dla wszystkich: rabatową Szczęśliwą Trzynastkę, jarmark bożonarodzeniowy oraz świąteczne warsztaty scrapbookingu.

czytaj więcej...

16.11.2012

Akademia Barbórkowa początkiem górniczego święta w PeBeKa

Osiemnaście honorowych szpad górniczych i siedemnaście państwowych medali, a także ponad sto osób wyróżnionych odznaczeniami lub obchodzących jubileusz pracy - podczas uroczystej Akademii Barbórkowej PeBeKa w Centrum Kultury Muza nagrodzono pracowników szczególnie zasłużonych dla górnictwa oraz firmy.
czytaj więcej...

14.11.2012

Dni Życzliwości w Parku Handlowym Bielany

Już 21 listopada obchodzić będziemy Dzień Życzliwości, święto coraz popularniejsze w naszym kraju. W tym roku do organizowanych przez Miasto Wrocław obchodów dołącza Park Handlowy Bielany, który zorganizuje cały życzliwy weekend.
czytaj więcej...

12.11.2012

Rossmann dołączył do najemców Parku Handlowego Bielany

Rozwijająca się dynamicznie sieć drogerii Rossmann powiększy się w 2014 roku o nowy sklep – Inter IKEA Centre Group Poland podpisało właśnie z firmą umowę najmu. Lokal na parterze w nowej części Parku Handlowego Bielany będzie miał powierzchnię 450 metrów kwadratowych.

czytaj więcej...

7.11.2012

Smyk wkroczy na Bielany

Szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych i multimediów, odzieży i obuwia dla dzieci do 14 roku życia, a także kącik zabaw – to wszystko będzie można znaleźć w dwupoziomowym sklepie SMYK MEGASTORE w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

17.10.2012

Marki LPP w Parku Handlowym Bielany

Znane i bardzo popularne marki LPP SA i LPP TEX SA pojawią się w 2014 roku w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany. Inter IKEA Centre Group Poland podpisała właśnie umowy najmu, rozwijając ofertę odzieżową i meblarską.


 

czytaj więcej...

4.10.2012

PeBeKa drąży sól

Budowa szybu SW-4 zbliża się do jednego z najtrudniejszych etapów – drążenia wyrobiska szybowego w pokładzie soli o grubości blisko 160 metrów. Czegoś takiego nie dokonano jeszcze nigdzie na świecie!
czytaj więcej...

25.9.2012

Park Handlowy Bielany największym centrum handlowym w Polsce

Już w 2014 roku mieszkańcy Wrocławia i całego regionu będą mogli robić zakupy w największym w Polsce centrum handlowym – rozbudowanym i zmodernizowanym Parku Handlowym Bielany. Dziś inwestor – Inter IKEA Centre Group Poland – przedstawił szczegóły i wizualizacje inwestycji, zainspirowanej m.in. Wrocławiem.
czytaj więcej...

4.9.2012

Bezpieczna droga do szkoły

Co robi Komisarz Lew w Parku Handlowym Bielany? Uczy dzieci zasad ruchu drogowego i przypomina o bezpiecznej drodze do szkoły i domu. Już 9 września w ramach akcji “Powrót do szkoły” policjanci Wydziału Prewencji KMP opowiedzą najmłodszym, jak odpowiedzialnie zachowywać się na drodze.
czytaj więcej...