Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

7.11.2012

Smyk wkroczy na Bielany

Szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych i multimediów, odzieży i obuwia dla dzieci do 14 roku życia, a także kącik zabaw – to wszystko będzie można znaleźć w dwupoziomowym sklepie SMYK MEGASTORE w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

17.10.2012

Marki LPP w Parku Handlowym Bielany

Znane i bardzo popularne marki LPP SA i LPP TEX SA pojawią się w 2014 roku w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany. Inter IKEA Centre Group Poland podpisała właśnie umowy najmu, rozwijając ofertę odzieżową i meblarską.


 

czytaj więcej...

4.10.2012

PeBeKa drąży sól

Budowa szybu SW-4 zbliża się do jednego z najtrudniejszych etapów – drążenia wyrobiska szybowego w pokładzie soli o grubości blisko 160 metrów. Czegoś takiego nie dokonano jeszcze nigdzie na świecie!
czytaj więcej...

25.9.2012

Park Handlowy Bielany największym centrum handlowym w Polsce

Już w 2014 roku mieszkańcy Wrocławia i całego regionu będą mogli robić zakupy w największym w Polsce centrum handlowym – rozbudowanym i zmodernizowanym Parku Handlowym Bielany. Dziś inwestor – Inter IKEA Centre Group Poland – przedstawił szczegóły i wizualizacje inwestycji, zainspirowanej m.in. Wrocławiem.
czytaj więcej...

4.9.2012

Bezpieczna droga do szkoły

Co robi Komisarz Lew w Parku Handlowym Bielany? Uczy dzieci zasad ruchu drogowego i przypomina o bezpiecznej drodze do szkoły i domu. Już 9 września w ramach akcji “Powrót do szkoły” policjanci Wydziału Prewencji KMP opowiedzą najmłodszym, jak odpowiedzialnie zachowywać się na drodze.
czytaj więcej...

13.8.2012

Do szkoły na plus

Choć za oknem lato, nieubłaganie zbliża się koniec wakacji i konieczność przygotowania dziecka na nadchodzący rok szkolny. Park Handlowy Bielany ułatwia rodzicom zmierzenie się z tym niełatwym wyzwaniem, organizując akcję „Szkoła pełna promocji”.
czytaj więcej...

10.8.2012

Tramwajem w Poznaniu sprawniej i wygodniej

Już jutro na trasę tramwajową łączącą Os. Lecha i Franowo w Poznaniu wyruszą pierwsze tramwaje. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa odpowiedzialne było za realizację specjalistycznych robót konstrukcyjnych związanych z budową przystanku „Kurlandzka – Piaśnicka” i tunelu wraz z rampą wyjazdową.
czytaj więcej...

7.8.2012

Wieża szybowa GG-1 pnie się w górę

Na placu budowy 31. szybu Zagłębia Miedziowego trwają intensywne prace. Ekipa PeBeKa instaluje konstrukcję wieży szybowej, której wysokość wyniesie 45 metrów. To tyle, ile 15-piętrowy wieżowiec! 

czytaj więcej...

3.7.2012

Nowoczesny multipleks Helios w Parku Handlowym Bielany

Osiem nowoczesnych i przestronnych sal, w tym sala premierowa na około 500 miejsc, idealna do organizowania koncertów, sprzęt umożliwiający projekcje w technologii 3D oraz kawiarnia i bar kinowy – tak wyglądać będzie nowe kino w rozbudowywanym Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

6.6.2012

Kibicowanie z dobrą zabawą w PH Bielany

Rozpoczęło się gorączkowe odliczanie ostatnich dni do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Wszystkich tych, którzy nie mieli szczęścia w losowaniu i nie zasiądą na sportowych trybunach, Park Handlowy Bielany zaprasza do wspólnego bawienia się podczas bardzo długiego “Tygodnia kibica w PH Bielany”. Będą transmisje meczów, a w soboty i niedziele piłkarskie gry i zabawy dla najmłodszych!

czytaj więcej...