Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

13.8.2012

Do szkoły na plus

Choć za oknem lato, nieubłaganie zbliża się koniec wakacji i konieczność przygotowania dziecka na nadchodzący rok szkolny. Park Handlowy Bielany ułatwia rodzicom zmierzenie się z tym niełatwym wyzwaniem, organizując akcję „Szkoła pełna promocji”.
czytaj więcej...

10.8.2012

Tramwajem w Poznaniu sprawniej i wygodniej

Już jutro na trasę tramwajową łączącą Os. Lecha i Franowo w Poznaniu wyruszą pierwsze tramwaje. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa odpowiedzialne było za realizację specjalistycznych robót konstrukcyjnych związanych z budową przystanku „Kurlandzka – Piaśnicka” i tunelu wraz z rampą wyjazdową.
czytaj więcej...

7.8.2012

Wieża szybowa GG-1 pnie się w górę

Na placu budowy 31. szybu Zagłębia Miedziowego trwają intensywne prace. Ekipa PeBeKa instaluje konstrukcję wieży szybowej, której wysokość wyniesie 45 metrów. To tyle, ile 15-piętrowy wieżowiec! 

czytaj więcej...

3.7.2012

Nowoczesny multipleks Helios w Parku Handlowym Bielany

Osiem nowoczesnych i przestronnych sal, w tym sala premierowa na około 500 miejsc, idealna do organizowania koncertów, sprzęt umożliwiający projekcje w technologii 3D oraz kawiarnia i bar kinowy – tak wyglądać będzie nowe kino w rozbudowywanym Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

6.6.2012

Kibicowanie z dobrą zabawą w PH Bielany

Rozpoczęło się gorączkowe odliczanie ostatnich dni do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Wszystkich tych, którzy nie mieli szczęścia w losowaniu i nie zasiądą na sportowych trybunach, Park Handlowy Bielany zaprasza do wspólnego bawienia się podczas bardzo długiego “Tygodnia kibica w PH Bielany”. Będą transmisje meczów, a w soboty i niedziele piłkarskie gry i zabawy dla najmłodszych!

czytaj więcej...

1.6.2012

Rusza połączenie kolejowe na Lotnisko Chopina

Pierwszego czerwca oficjalnie uruchomione zostanie połączenie kolejowe między centrum Warszawy a międzynarodowym Lotniskiem Chopina. Dzięki temu mieszkańcy oraz przyjeżdżający na EURO 2012 kibice będą mogli szybko i wygodnie przemieszczać się między tymi ważnymi punktami stolicy.

czytaj więcej...

21.5.2012

Dwa weekendy rodzinnego świętowania

Park Handlowy Bielany zaczyna świętować Dzień Matki i Dzień Dziecka już od 26 maja – w tym dniu na wszystkich (nie tylko mamy) czekać będzie sobota rabatów oraz bezpłatne badania stóp maluchów w Zdrowej Stópce. A kolejny weekend 2-3 czerwca połączy obchody Dnia Matki i Dnia Dziecka. Będzie on upływał pod hasłem dbania o zdrowie i piękny wygląd mam, a także dobrej zabawy dla najmłodszych.

czytaj więcej...

17.4.2012

Dzień Ziemi – czas na zbiórkę!

Już wkrótce Dzień Ziemi. Z tej okazji PH Bielany wspólnie z Fundacją Rosa i AG Eko organizują zbiórkę zużytego sprzętu RTV i AGD. To okazja, by łatwo i legalnie pozbyć się elektrośmieci. Na uczestników czekają upominki, a na wszystkich – promocje.

czytaj więcej...

4.4.2012

Świąteczne kartki z misją

Kolejna edycja świątecznych „Kartek życzliwości” PeBeKa za nami. Podczas dzisiejszego spotkania w lubińskim Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych zwycięzca konkursu Radosław Korbel oraz siedmioro wyróżnionych uczniów odebrało nagrody i pamiątkowe dyplomy.

czytaj więcej...

30.3.2012

Park Handlowy Bielany i IKEA wspólnie dla Ziemi

Kolejny raz Park Handlowy Bielany oraz IKEA włączają się do akcji Godzina dla Ziemi WWF. W sobotę 31 marca o godz. 20.30 w całym Parku symbolicznie zgaśnie oświetlenie – będzie to znak poparcia dla działań mających na celu dbanie o środowisko naturalne.

czytaj więcej...