Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

1.6.2012

Rusza połączenie kolejowe na Lotnisko Chopina

Pierwszego czerwca oficjalnie uruchomione zostanie połączenie kolejowe między centrum Warszawy a międzynarodowym Lotniskiem Chopina. Dzięki temu mieszkańcy oraz przyjeżdżający na EURO 2012 kibice będą mogli szybko i wygodnie przemieszczać się między tymi ważnymi punktami stolicy.

czytaj więcej...

21.5.2012

Dwa weekendy rodzinnego świętowania

Park Handlowy Bielany zaczyna świętować Dzień Matki i Dzień Dziecka już od 26 maja – w tym dniu na wszystkich (nie tylko mamy) czekać będzie sobota rabatów oraz bezpłatne badania stóp maluchów w Zdrowej Stópce. A kolejny weekend 2-3 czerwca połączy obchody Dnia Matki i Dnia Dziecka. Będzie on upływał pod hasłem dbania o zdrowie i piękny wygląd mam, a także dobrej zabawy dla najmłodszych.

czytaj więcej...

17.4.2012

Dzień Ziemi – czas na zbiórkę!

Już wkrótce Dzień Ziemi. Z tej okazji PH Bielany wspólnie z Fundacją Rosa i AG Eko organizują zbiórkę zużytego sprzętu RTV i AGD. To okazja, by łatwo i legalnie pozbyć się elektrośmieci. Na uczestników czekają upominki, a na wszystkich – promocje.

czytaj więcej...

4.4.2012

Świąteczne kartki z misją

Kolejna edycja świątecznych „Kartek życzliwości” PeBeKa za nami. Podczas dzisiejszego spotkania w lubińskim Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych zwycięzca konkursu Radosław Korbel oraz siedmioro wyróżnionych uczniów odebrało nagrody i pamiątkowe dyplomy.

czytaj więcej...

30.3.2012

Park Handlowy Bielany i IKEA wspólnie dla Ziemi

Kolejny raz Park Handlowy Bielany oraz IKEA włączają się do akcji Godzina dla Ziemi WWF. W sobotę 31 marca o godz. 20.30 w całym Parku symbolicznie zgaśnie oświetlenie – będzie to znak poparcia dla działań mających na celu dbanie o środowisko naturalne.

czytaj więcej...

29.3.2012

Biurowiec EVRY coraz bliżej

Przyciąga wzrok ciekawą konstrukcją, zaokrąglonymi narożnikami oraz sporą wielkością budynku. W powstającym w Lubinie biurowcu EVRY trwają intensywne prace wykończeniowe i przygotowania do montowania szklanej fasady. Według planów inwestycja ma się zakończyć już w czerwcu br.

czytaj więcej...

28.3.2012

Zadbajmy o urodę na wiosnę – z nowym salonem w PH Bielany!

Markowe kosmetyki, styliści szkoleni w salonach za granicą, nowoczesny wystrój i promocje dla każdego – w Parku Handlowym Bielany działa już Salon Expert L’Oréal.

czytaj więcej...

26.3.2012

Zapnet nagrodził młodych informatyków

Cztery routery bezprzewodowe marki TP-Link ufundowała spółka providerska Zapnet z Odolanowa dla zwycięzców I Powiatowego Konkursu Informatycznego IT Master, który odbył się 22 marca w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Miliczu. Nagrody najlepszym młodym informatykom w regionie wręczył przedstawiciel firmy Zapnet.
czytaj więcej...

20.3.2012

Zapnet powiększa sieć na Dolnym Śląsku

Spółka providerska Zapnet z Odolanowa zakupiła lokalną bezprzewodową sieć dostępową firmy Mak-Com z Milicza. Powiększenie liczby abonentów w powiecie milickim jest realizacją strategii rozwoju wielkopolskiej spółki i jej ekspansji w północnej części województwa dolnośląskiego.
czytaj więcej...

12.3.2012

Wiosenne rabaty i warsztaty w PH Bielany

Wiosna to doskonały czas na zmiany, odświeżenie mieszkania i garderoby. Warto więc zajrzeć w sobotę 17 marca do Parku Handlowego Bielany na Sobotę Szalonych Zakupów, podczas której na klientów czekać będą świeże promocje i moc niespodzianek. Dodatkową atrakcją będą świąteczne warsztaty scrapbookingu!

czytaj więcej...