Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

5.12.2011

Uśmiechnięty Mikołaj na kartce PeBeKi

Praca 11-letniego Krzysztofa Jeża, przedstawiająca Mikołaja wśród śnieżnego krajobrazu, będzie oficjalną kartką bożonarodzeniową Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa SA. Jego propozycja wygrała spośród ponad 50 prac przygotowanych przez uczniów lubińskiego Zespołu Szkół Specjalnych na organizowany przez PeBeKę konkurs.

czytaj więcej...

30.11.2011

Druga Perła Polskiej Gospodarki dla PeBeKi

W ostatni poniedziałek listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie wręczono jedną z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w Polsce – Perły Polskiej Gospodarki. W tym elitarnym gronie już po raz drugi znalazło się Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa.
czytaj więcej...

18.11.2011

PeBeKa inauguruje barbórkowe obchody

Dwadzieścia siedem honorowych szpad górniczych, osiemnaście państwowych medali,  prawie sto osób wyróżnionych odznaczeniami czy obchodzących jubileusz pracy - podczas uroczystej Akademii Barbórkowej PeBeKa w Centrum Kultury Muza nagrodzono pracowników szczególnie zasłużonych dla górnictwa oraz firmy.

czytaj więcej...

18.11.2011

Kupuj i wygrywaj

Wydając 50 zł w Parku Handlowym Bielany klienci mają możliwość wygrania bonu na zakupy do IKEA. Okazja potrwa do 27 listopada.

 

czytaj więcej...

11.10.2011

Owoce za elektrośmieci

Każdy, kto chce pozbyć się starej pralki, lodówki, telewizora czy baterii i otrzymać za to pyszne jesienne owoce, powinien obowiązkowo przyjechać do Parku Handlowego Bielany! W niedzielę 16 października na parkingu przed centrum odbędzie się wyjątkowa akcja: „Recykling daje owoce”.

czytaj więcej...

29.9.2011

Thespian od A do Z

Przyciąga wzrok mieszkańców i przyjezdnych, zdobywa nagrody i nominacje w najważniejszych konkursach, a od dziś już oficjalnie przyjmuje pierwszych gości – wrocławski apartamentowiec THESPIAN otwiera swoje podwoje. Może się także pochwalić swoją wersją w miniaturze, dzięki której nowatorską współczesną architekturę poznają także osoby niewidome.

czytaj więcej...

13.9.2011

Zabytkowa Wieliczka z nowoczesnym zapleczem

Pracownicy Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa S.A zakończyli kolejną misję w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka”. Dzięki ich zaangażowaniu i wykonanej pracy możliwe będzie udostępnienie turystom do zwiedzania kolejnego fragmentu kopalni, stanowiącej jeden z najcenniejszych polskich zabytkowych obiektów architektonicznych. 

czytaj więcej...

6.9.2011

Pierwsze TESCO w Polsce zamienia się w TESCO Extra

Pierwsze Tesco w Polsce, które znajduje się w Parku Handlowym Bielany, przemieni się w pierwsze we Wrocławiu i okolicach Tesco Extra. To prawdziwa rewolucja w standardzie robienia zakupów w hipermarkecie. Tesco Extra wyróżnia się przede wszystkim znacznym poszerzeniem oferty dla klientów.

czytaj więcej...

26.8.2011

Bez Nazwy i Streetball mistrzami Ecoren Cup 2011

Piąta edycja turnieju podwórkowych drużyn piłki nożnej Ecoren Cup już za nami – w grupie starszej legnicki zespół Bez Nazwy pokonał zeszłorocznych mistrzów Emaus Zagrodno, a w grupie młodszej tytuł trafił do głogowskiej drużyny Streetball, która pokonała Ekipę z Lubina.

czytaj więcej...

25.8.2011

Grali przed profesjonalistami

Ostatni dzień eliminacji turnieju Ecoren Cup 2011 przebiegł bardzo podobnie jak dwa wcześniejsze: na lubińskim boisku zameldowało się 16 drużyn i 124 zawodników, którzy w pełnym słońcu rywalizowali o awans do finału. Gośćmi specjalnymi byli piłkarze Młodej Ekstraklasy oraz zawodnicy pierwszego składu Zagłębia Lubin. 

czytaj więcej...