Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

5.3.2012

Aby Euro 2012 było bezpieczne

Warsztaty dla dzieci i młodzieży poświęcone bezpieczeństwu podczas Euro 2012 odbędą się w Wołowie 9 marca. W planie między innymi pokaz technik samoobrony w wykonaniu samego Pawła Nastuli, mistrza świata w judo. Organizatorem akcji „Baw się dobrze – czuj bezpiecznie” są funkcjonariusze służby więziennej, którzy w Wołowie przeprowadzają szkolenie dla pracowników zakładów karnych i aresztów śledczych w zakresie bezpieczeństwa w trakcie trwania Euro 2012.

czytaj więcej...

13.1.2012

Starbucks na Bielanach

Przy Parku Handlowym Bielany otwarto kawiarnię Starbucks. To we Wrocławiu pierwszy lokal tej sieci z funkcją drive thru, czyli z możliwością zakupu kawy bez wysiadania z auta.

czytaj więcej...

30.12.2011

Wyprzedaże z atrakcjami w Parku Handlowym Bielany!

Zimowe wyprzedaże ruszyły impetem! Żeby przyciągnąć klientów galerie handlowe proponują dodatkowe atrakcje. Skorzystają na tym klienci Parku Handlowego Bielany, którzy mają możliwość, przy okazji zakupów, wygrać voucher na zimowy wyjazd!

czytaj więcej...

14.12.2011

Świąteczna zbiórka w Cuprum Arenie

Ruszyła akcja zbierania funduszy na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych w Lubinie – już w najbliższy piątek 16 grudnia w galerii Cuprum Arena można będzie nabyć świąteczne kartki, a cały dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na potrzeby placówki.

czytaj więcej...

13.12.2011

Warsztaty scrapbookingu w PH Bielany

W najbliższą niedzielę, 18 grudnia w Parku Handlowym Bielany odbędą się wyjątkowe warsztaty. Klienci centrum będą mieli okazję własnoręcznie wykonać kartki świąteczne, ramki na zdjęcia czy zawieszki do prezentów. Warsztaty scrapbookingu, bo o nich mowa, poprowadzą prawdziwe pasjonatki tego hobby – scrapujące blogerki.

czytaj więcej...

7.12.2011

Spotkanie ze świadkami historii Zagłębia Miedziowego

Emerytura nie musi być czasem alienacji i oderwania od zakładu pracy. Bardzo dba o to PeBeKa, która regularnie organizuje spotkania ze swoimi seniorami. Najbliższe odbędzie się w piątek 9 grudnia. W Biesiadnym Spotkaniu Emerytów weźmie udział aż 300 byłych pracowników przedsiębiorstwa.

czytaj więcej...

6.12.2011

Park Handlowy Bielany będzie się rozrastał

Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku, Park Handlowy Bielany, będzie jeszcze większe. 60 000 m2 dodatkowej powierzchni handlowej, około 120 nowych sklepów i 1500 dodatkowych miejsc parkingowych. Takie plany na rozbudowę parku ma jego właściciel Inter IKEA Centre Group Poland.

czytaj więcej...

5.12.2011

Uśmiechnięty Mikołaj na kartce PeBeKi

Praca 11-letniego Krzysztofa Jeża, przedstawiająca Mikołaja wśród śnieżnego krajobrazu, będzie oficjalną kartką bożonarodzeniową Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa SA. Jego propozycja wygrała spośród ponad 50 prac przygotowanych przez uczniów lubińskiego Zespołu Szkół Specjalnych na organizowany przez PeBeKę konkurs.

czytaj więcej...

30.11.2011

Druga Perła Polskiej Gospodarki dla PeBeKi

W ostatni poniedziałek listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie wręczono jedną z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w Polsce – Perły Polskiej Gospodarki. W tym elitarnym gronie już po raz drugi znalazło się Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa.
czytaj więcej...

18.11.2011

PeBeKa inauguruje barbórkowe obchody

Dwadzieścia siedem honorowych szpad górniczych, osiemnaście państwowych medali,  prawie sto osób wyróżnionych odznaczeniami czy obchodzących jubileusz pracy - podczas uroczystej Akademii Barbórkowej PeBeKa w Centrum Kultury Muza nagrodzono pracowników szczególnie zasłużonych dla górnictwa oraz firmy.

czytaj więcej...