Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

29.3.2012

Biurowiec EVRY coraz bliżej

Przyciąga wzrok ciekawą konstrukcją, zaokrąglonymi narożnikami oraz sporą wielkością budynku. W powstającym w Lubinie biurowcu EVRY trwają intensywne prace wykończeniowe i przygotowania do montowania szklanej fasady. Według planów inwestycja ma się zakończyć już w czerwcu br.

czytaj więcej...

28.3.2012

Zadbajmy o urodę na wiosnę – z nowym salonem w PH Bielany!

Markowe kosmetyki, styliści szkoleni w salonach za granicą, nowoczesny wystrój i promocje dla każdego – w Parku Handlowym Bielany działa już Salon Expert L’Oréal.

czytaj więcej...

26.3.2012

Zapnet nagrodził młodych informatyków

Cztery routery bezprzewodowe marki TP-Link ufundowała spółka providerska Zapnet z Odolanowa dla zwycięzców I Powiatowego Konkursu Informatycznego IT Master, który odbył się 22 marca w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Miliczu. Nagrody najlepszym młodym informatykom w regionie wręczył przedstawiciel firmy Zapnet.
czytaj więcej...

20.3.2012

Zapnet powiększa sieć na Dolnym Śląsku

Spółka providerska Zapnet z Odolanowa zakupiła lokalną bezprzewodową sieć dostępową firmy Mak-Com z Milicza. Powiększenie liczby abonentów w powiecie milickim jest realizacją strategii rozwoju wielkopolskiej spółki i jej ekspansji w północnej części województwa dolnośląskiego.
czytaj więcej...

12.3.2012

Wiosenne rabaty i warsztaty w PH Bielany

Wiosna to doskonały czas na zmiany, odświeżenie mieszkania i garderoby. Warto więc zajrzeć w sobotę 17 marca do Parku Handlowego Bielany na Sobotę Szalonych Zakupów, podczas której na klientów czekać będą świeże promocje i moc niespodzianek. Dodatkową atrakcją będą świąteczne warsztaty scrapbookingu!

czytaj więcej...

5.3.2012

Aby Euro 2012 było bezpieczne

Warsztaty dla dzieci i młodzieży poświęcone bezpieczeństwu podczas Euro 2012 odbędą się w Wołowie 9 marca. W planie między innymi pokaz technik samoobrony w wykonaniu samego Pawła Nastuli, mistrza świata w judo. Organizatorem akcji „Baw się dobrze – czuj bezpiecznie” są funkcjonariusze służby więziennej, którzy w Wołowie przeprowadzają szkolenie dla pracowników zakładów karnych i aresztów śledczych w zakresie bezpieczeństwa w trakcie trwania Euro 2012.

czytaj więcej...

13.1.2012

Starbucks na Bielanach

Przy Parku Handlowym Bielany otwarto kawiarnię Starbucks. To we Wrocławiu pierwszy lokal tej sieci z funkcją drive thru, czyli z możliwością zakupu kawy bez wysiadania z auta.

czytaj więcej...

30.12.2011

Wyprzedaże z atrakcjami w Parku Handlowym Bielany!

Zimowe wyprzedaże ruszyły impetem! Żeby przyciągnąć klientów galerie handlowe proponują dodatkowe atrakcje. Skorzystają na tym klienci Parku Handlowego Bielany, którzy mają możliwość, przy okazji zakupów, wygrać voucher na zimowy wyjazd!

czytaj więcej...

14.12.2011

Świąteczna zbiórka w Cuprum Arenie

Ruszyła akcja zbierania funduszy na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych w Lubinie – już w najbliższy piątek 16 grudnia w galerii Cuprum Arena można będzie nabyć świąteczne kartki, a cały dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na potrzeby placówki.

czytaj więcej...

13.12.2011

Warsztaty scrapbookingu w PH Bielany

W najbliższą niedzielę, 18 grudnia w Parku Handlowym Bielany odbędą się wyjątkowe warsztaty. Klienci centrum będą mieli okazję własnoręcznie wykonać kartki świąteczne, ramki na zdjęcia czy zawieszki do prezentów. Warsztaty scrapbookingu, bo o nich mowa, poprowadzą prawdziwe pasjonatki tego hobby – scrapujące blogerki.

czytaj więcej...