Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

18.11.2011

Kupuj i wygrywaj

Wydając 50 zł w Parku Handlowym Bielany klienci mają możliwość wygrania bonu na zakupy do IKEA. Okazja potrwa do 27 listopada.

 

czytaj więcej...

11.10.2011

Owoce za elektrośmieci

Każdy, kto chce pozbyć się starej pralki, lodówki, telewizora czy baterii i otrzymać za to pyszne jesienne owoce, powinien obowiązkowo przyjechać do Parku Handlowego Bielany! W niedzielę 16 października na parkingu przed centrum odbędzie się wyjątkowa akcja: „Recykling daje owoce”.

czytaj więcej...

29.9.2011

Thespian od A do Z

Przyciąga wzrok mieszkańców i przyjezdnych, zdobywa nagrody i nominacje w najważniejszych konkursach, a od dziś już oficjalnie przyjmuje pierwszych gości – wrocławski apartamentowiec THESPIAN otwiera swoje podwoje. Może się także pochwalić swoją wersją w miniaturze, dzięki której nowatorską współczesną architekturę poznają także osoby niewidome.

czytaj więcej...

13.9.2011

Zabytkowa Wieliczka z nowoczesnym zapleczem

Pracownicy Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa S.A zakończyli kolejną misję w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka”. Dzięki ich zaangażowaniu i wykonanej pracy możliwe będzie udostępnienie turystom do zwiedzania kolejnego fragmentu kopalni, stanowiącej jeden z najcenniejszych polskich zabytkowych obiektów architektonicznych. 

czytaj więcej...

6.9.2011

Pierwsze TESCO w Polsce zamienia się w TESCO Extra

Pierwsze Tesco w Polsce, które znajduje się w Parku Handlowym Bielany, przemieni się w pierwsze we Wrocławiu i okolicach Tesco Extra. To prawdziwa rewolucja w standardzie robienia zakupów w hipermarkecie. Tesco Extra wyróżnia się przede wszystkim znacznym poszerzeniem oferty dla klientów.

czytaj więcej...

26.8.2011

Bez Nazwy i Streetball mistrzami Ecoren Cup 2011

Piąta edycja turnieju podwórkowych drużyn piłki nożnej Ecoren Cup już za nami – w grupie starszej legnicki zespół Bez Nazwy pokonał zeszłorocznych mistrzów Emaus Zagrodno, a w grupie młodszej tytuł trafił do głogowskiej drużyny Streetball, która pokonała Ekipę z Lubina.

czytaj więcej...

25.8.2011

Grali przed profesjonalistami

Ostatni dzień eliminacji turnieju Ecoren Cup 2011 przebiegł bardzo podobnie jak dwa wcześniejsze: na lubińskim boisku zameldowało się 16 drużyn i 124 zawodników, którzy w pełnym słońcu rywalizowali o awans do finału. Gośćmi specjalnymi byli piłkarze Młodej Ekstraklasy oraz zawodnicy pierwszego składu Zagłębia Lubin. 

czytaj więcej...

24.8.2011

Głogowskie eliminacje na rodzinnym dopingu

Po niezwykle upalnych rozgrywkach w Legnicy dzisiejsze eliminacje w Głogowie były równie gorące, a atmosferę podgrzał dodatkowo konkurs rzutów karnych. Uczestnicy mogli też liczyć na żywiołowy doping najbliższych. Wszystko to sprawiło, że impreza przypominała nie tylko sportowe zawody, ale również wyjątkowy piknik rodzinny. 

czytaj więcej...

23.8.2011

Legnicka inauguracja Ecoren Cup 2011

Jak na jubileuszową edycję przystało dobra pogoda i niezła frekwencja dopisały – podczas pierwszych w tym roku meczów turnieju Ecoren Cup na boisku Konfeksu Legnica o udział w finałowych rozgrywkach walczyło 16 drużyn i 127 zawodników. Nie zabrakło zeszłorocznych zwycięzców, czyli zespołu Emaus Zagrodno. Także i teraz zakwalifikowali się do piątkowego finału.

czytaj więcej...

23.8.2011

Zadbajmy o swoje życie

Gdzie udać się na bezpłatną mammografię czy cytologię i jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi? O tym informować będą specjaliści z Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Programy Profilaktyczne. Zadbajmy o swoje zdrowie i życie 27 sierpnia w godzinach od 10.00 do 16.00 w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...