Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

18.8.2011

Aby być bliżej

Nowy budynek dla lubińskiego hospicjum zaprezentowało dzisiaj Stowarzyszenie Palium. Pracownicy PeBeKa co roku przekazują na rzecz Stowarzyszenia 1 proc. swojego podatku. Przedsiębiorstwo od lat wspiera działalność Palium.

czytaj więcej...

18.8.2011

Ostatnie odliczanie przed turniejem Ecoren CUP 2011

Już niecały tydzień pozostał do pierwszego gwizdka i rozpoczęcia piątej edycji wakacyjnego turnieju podwórkowych drużyn w piłce nożnej Ecoren Cup 2011.  Organizatorzy tradycyjnie już przygotowują dla uczestników eliminacji i finalistów atrakcyjne niespodzianki – spotkania z zawodnikami grającymi w profesjonalnych klubach piłkarskich.

czytaj więcej...

16.8.2011

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Oglądanie prawdziwego radiowozu, udział w konkursach z zasad ruchu drogowego, spotkanie z Komisarzem Lwem. W ramach akcji Powrót do szkoły, dolnośląscy policjanci opowiedzą dzieciom, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Zapraszamy Was 20 sierpnia do Parku Handlowego Bielany!

czytaj więcej...

1.8.2011

Strona DotknijWroclawia.pl już po angielsku

Działa już anglojęzyczna wersja strony poświęconej Wrocławiowi i jego atrakcjom, a dedykowanej osobom niewidomym i niedowidzącym. Zarówno osoby niepełnosprawne sensorycznie, jak i zagraniczni turyści mogą poznawać ciekawe miejsca stolicy Dolnego Śląska, opisywane ciepłym głosem Christy Conklin, Amerykanki mieszkającej we Wrocławiu.

czytaj więcej...

27.7.2011

Przedłużenie umowy pomiędzy TESCO Parkiem Handlowym Bielany

Współpraca pomiędzy spółką Inter IKEA Center Group Poland, właścicielem Parku Handlowego Bielany a Tesco Polska potrwa dalsze 10 lat.

czytaj więcej...

20.7.2011

Meblonowak w nowym wnętrzu

Salon meblowy Meblonowak usytuowany w Parku Handlowym Bielany zmienił swoją lokalizację. Z galerii meblowej został przeniesiony do pasażu. Dla klientów oznacza to jeszcze bardziej komfortowe zakupy w przestronnym i gustownie urządzonym wnętrzu.

czytaj więcej...

18.7.2011

Kupuj rozsądnie na wyprzedażach

Nadszedł czas wyprzedaży. Na witrynach zawisły ogromne napisy SALE, a sklepy kuszą 30, 50 a nawet 70-procentowymi obniżkami cen. W tak sprzyjających okolicznościach nie jeden bywalec centrów handlowych traci głowę i kupuje ponad miarę. Jak złowić te właściwe okazje, nie rujnując przy tym portfela, podpowiada Tomasz Tarasewicz, stylista Parku Handlowego Bielany.

czytaj więcej...

8.6.2011

Szyb GG-1 wchodzi w kolejną fazę

Strategiczna inwestycja KGHM Polska Miedź S.A. w Zagłębiu Miedziowym, czyli szyb GG-1, osiągnęła ważny etap – wykonano wszystkie otwory mrożeniowe. Pracownicy Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa przygotowują się też do wykonania pierwszego elementu budowy głowicy szybu, czyli ściany szczelinowej i fundamentów pod przyszłą wieżę szybową.

czytaj więcej...

24.5.2011

Motoryzacyjne miasteczko przy Parku Handlowym Bielany

W dniach 27-29 maja warto przyjechać do Parku Handlowego Bielany. Przy Parku stanie miasteczko Bridgestone – raj dla miłośników motoryzacji i wszystkich tych, dla których bezpieczeństwo na drodze to podstawa. Na miejscu bedzie można skorzystać ze stanowisk diagnostycznych opon, symulatorów jazdy w trudnych warunkach, a także dowiedzieć się, jak zachować się podczas wypadku. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci.

czytaj więcej...

18.5.2011

Narysuj mamę i zabierz ją na wyprawę w krainę baśni!

Wizyta w zamku Śpiącej Królewny, krainie Pocahontas albo miasteczku na Dzikim Zachodzie, wyprawa statkiem kosmicznym i przejażdżki fantastycznymi rollercoasterami, a do tego mnóstwo wspaniałej zabawy z postaciami z popularnych bajek Disneya – to wszystko czeka na zwycięzcę konkursu dla dzieci organizowanego przez wrocławski Park Handlowy Bielany.

czytaj więcej...