Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

24.8.2011

Głogowskie eliminacje na rodzinnym dopingu

Po niezwykle upalnych rozgrywkach w Legnicy dzisiejsze eliminacje w Głogowie były równie gorące, a atmosferę podgrzał dodatkowo konkurs rzutów karnych. Uczestnicy mogli też liczyć na żywiołowy doping najbliższych. Wszystko to sprawiło, że impreza przypominała nie tylko sportowe zawody, ale również wyjątkowy piknik rodzinny. 

czytaj więcej...

23.8.2011

Legnicka inauguracja Ecoren Cup 2011

Jak na jubileuszową edycję przystało dobra pogoda i niezła frekwencja dopisały – podczas pierwszych w tym roku meczów turnieju Ecoren Cup na boisku Konfeksu Legnica o udział w finałowych rozgrywkach walczyło 16 drużyn i 127 zawodników. Nie zabrakło zeszłorocznych zwycięzców, czyli zespołu Emaus Zagrodno. Także i teraz zakwalifikowali się do piątkowego finału.

czytaj więcej...

23.8.2011

Zadbajmy o swoje życie

Gdzie udać się na bezpłatną mammografię czy cytologię i jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi? O tym informować będą specjaliści z Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Programy Profilaktyczne. Zadbajmy o swoje zdrowie i życie 27 sierpnia w godzinach od 10.00 do 16.00 w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...

18.8.2011

Aby być bliżej

Nowy budynek dla lubińskiego hospicjum zaprezentowało dzisiaj Stowarzyszenie Palium. Pracownicy PeBeKa co roku przekazują na rzecz Stowarzyszenia 1 proc. swojego podatku. Przedsiębiorstwo od lat wspiera działalność Palium.

czytaj więcej...

18.8.2011

Ostatnie odliczanie przed turniejem Ecoren CUP 2011

Już niecały tydzień pozostał do pierwszego gwizdka i rozpoczęcia piątej edycji wakacyjnego turnieju podwórkowych drużyn w piłce nożnej Ecoren Cup 2011.  Organizatorzy tradycyjnie już przygotowują dla uczestników eliminacji i finalistów atrakcyjne niespodzianki – spotkania z zawodnikami grającymi w profesjonalnych klubach piłkarskich.

czytaj więcej...

16.8.2011

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Oglądanie prawdziwego radiowozu, udział w konkursach z zasad ruchu drogowego, spotkanie z Komisarzem Lwem. W ramach akcji Powrót do szkoły, dolnośląscy policjanci opowiedzą dzieciom, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Zapraszamy Was 20 sierpnia do Parku Handlowego Bielany!

czytaj więcej...

1.8.2011

Strona DotknijWroclawia.pl już po angielsku

Działa już anglojęzyczna wersja strony poświęconej Wrocławiowi i jego atrakcjom, a dedykowanej osobom niewidomym i niedowidzącym. Zarówno osoby niepełnosprawne sensorycznie, jak i zagraniczni turyści mogą poznawać ciekawe miejsca stolicy Dolnego Śląska, opisywane ciepłym głosem Christy Conklin, Amerykanki mieszkającej we Wrocławiu.

czytaj więcej...

27.7.2011

Przedłużenie umowy pomiędzy TESCO Parkiem Handlowym Bielany

Współpraca pomiędzy spółką Inter IKEA Center Group Poland, właścicielem Parku Handlowego Bielany a Tesco Polska potrwa dalsze 10 lat.

czytaj więcej...

20.7.2011

Meblonowak w nowym wnętrzu

Salon meblowy Meblonowak usytuowany w Parku Handlowym Bielany zmienił swoją lokalizację. Z galerii meblowej został przeniesiony do pasażu. Dla klientów oznacza to jeszcze bardziej komfortowe zakupy w przestronnym i gustownie urządzonym wnętrzu.

czytaj więcej...

18.7.2011

Kupuj rozsądnie na wyprzedażach

Nadszedł czas wyprzedaży. Na witrynach zawisły ogromne napisy SALE, a sklepy kuszą 30, 50 a nawet 70-procentowymi obniżkami cen. W tak sprzyjających okolicznościach nie jeden bywalec centrów handlowych traci głowę i kupuje ponad miarę. Jak złowić te właściwe okazje, nie rujnując przy tym portfela, podpowiada Tomasz Tarasewicz, stylista Parku Handlowego Bielany.

czytaj więcej...