Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

20.7.2011

Meblonowak w nowym wnętrzu

Salon meblowy Meblonowak usytuowany w Parku Handlowym Bielany zmienił swoją lokalizację. Z galerii meblowej został przeniesiony do pasażu. Dla klientów oznacza to jeszcze bardziej komfortowe zakupy w przestronnym i gustownie urządzonym wnętrzu.

czytaj więcej...

18.7.2011

Kupuj rozsądnie na wyprzedażach

Nadszedł czas wyprzedaży. Na witrynach zawisły ogromne napisy SALE, a sklepy kuszą 30, 50 a nawet 70-procentowymi obniżkami cen. W tak sprzyjających okolicznościach nie jeden bywalec centrów handlowych traci głowę i kupuje ponad miarę. Jak złowić te właściwe okazje, nie rujnując przy tym portfela, podpowiada Tomasz Tarasewicz, stylista Parku Handlowego Bielany.

czytaj więcej...

8.6.2011

Szyb GG-1 wchodzi w kolejną fazę

Strategiczna inwestycja KGHM Polska Miedź S.A. w Zagłębiu Miedziowym, czyli szyb GG-1, osiągnęła ważny etap – wykonano wszystkie otwory mrożeniowe. Pracownicy Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa przygotowują się też do wykonania pierwszego elementu budowy głowicy szybu, czyli ściany szczelinowej i fundamentów pod przyszłą wieżę szybową.

czytaj więcej...

24.5.2011

Motoryzacyjne miasteczko przy Parku Handlowym Bielany

W dniach 27-29 maja warto przyjechać do Parku Handlowego Bielany. Przy Parku stanie miasteczko Bridgestone – raj dla miłośników motoryzacji i wszystkich tych, dla których bezpieczeństwo na drodze to podstawa. Na miejscu bedzie można skorzystać ze stanowisk diagnostycznych opon, symulatorów jazdy w trudnych warunkach, a także dowiedzieć się, jak zachować się podczas wypadku. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci.

czytaj więcej...

18.5.2011

Narysuj mamę i zabierz ją na wyprawę w krainę baśni!

Wizyta w zamku Śpiącej Królewny, krainie Pocahontas albo miasteczku na Dzikim Zachodzie, wyprawa statkiem kosmicznym i przejażdżki fantastycznymi rollercoasterami, a do tego mnóstwo wspaniałej zabawy z postaciami z popularnych bajek Disneya – to wszystko czeka na zwycięzcę konkursu dla dzieci organizowanego przez wrocławski Park Handlowy Bielany.

czytaj więcej...

13.5.2011

Świętujmy jubileusz współpracy Ikei z Polską w Parku Handlowym Bielany

Takiego jubileuszu jeszcze nie było! Przez trzy tygodnie Park Handlowy Bielany będzie celebrował 50-lecie współpracy Ikei z Polską z tej okazji salony przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe, nawet 50% rabaty.

czytaj więcej...

13.5.2011

Biust do góry

Około 70% kobiet kupuje bieliznę w złym rozmiarze – tak wynika z badań prowadzonych przez największe firmy bieliźniarskie w Polsce. Efekt? Niewygoda, krzywa sylwetka i poważne konsekwencje zdrowotne.  Od 14 do 22 maja, w ramach ogólnopolskiej akcji „Wielki Tydzień Dobierania Biustonoszy”, w salonie Obsession w Parku Handlowym Bielany we Wrocławiu można skorzystać z bezpłatnej, profesjonalnej porady brafitterki – specjalistki w dobieraniu bielizny.

czytaj więcej...

11.5.2011

Wielki Tydzień Dobierania Biustonoszy w PH Bielany

Dobrze dobrany biustonosz może zdziałać cuda. Ale jak go dopasować? Od 14 do 22 maja mieszkanki Wrocławia i okolic będą miały okazję skorzystać z bezpłatnej, indywidualnej sesji fittingu – dopasowania odpowiedniego rozmiaru i modelu biustonosza – pod okiem ekspertek.

czytaj więcej...

6.4.2011

Wrocławska klinika stomatologiczna nr 1 w Polsce

Unident Union Dental Spa z Wrocławia zwyciężył w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszą klinikę stomatologiczną. Najwyższy światowy poziom usług i unikalny design wnętrz tego miejsca znacznie wcześniej docenili… polscy celebryci! Stałymi klientami Unident Union są m. in. znany stylista Tomasz Jacyków, a także najpiękniejsze gwiazdorskie małżeństwo - Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

czytaj więcej...

31.3.2011

Kościół garnizonowy św. Elżbiety w miniaturze dla niewidomych

Wymagała wyjątkowo dużo przygotowań, dokładnej analizy i jeszcze misterniejszego niż zwykle wykonania, ale już od dziś można ją oglądać i dotykać – miniatura gotyckiego kościoła p.w. św. Elżbiety została uroczyście odsłonięta na placu przed świątynią. To już drugi model cennego architektonicznego obiektu, przygotowany dzięki zaangażowaniu firmy ING Real Estate Development w kampanię „Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze”.

czytaj więcej...