Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

13.9.2010

Rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich dla osób niepełnosprawnych

Takiego projektu jeszcze w Polsce nie było. 10 osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, w tym m.in. osoba poruszająca się na wózku, osoba niedowidząca, osoby poruszające się o kulach, wyruszy w pięciodniowy rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Uczestnicy zmierzą się z własnymi ograniczeniami i odbędą prawdziwą wyprawę w głąb siebie...

czytaj więcej...

17.8.2010

„Sahara” w letnim kinie RENOMY

Już 21 sierpnia zobaczymy hitowy film z 2005 roku w reżyserii Brecka Eisnera z gwiazdorską obsadą – główne role zagrali Matthew McConaughey oraz piękna Penélope Cruz.

czytaj więcej...

16.8.2010

PeBeKa rekrutuje fachowców

Nowy regulamin naboru pracowników obowiązuje w PeBeKa od sierpnia br. Firma stawia na wykształcenie kierunkowe, zarówno na absolwentów politechnik i Akademii Górniczo - Hutniczej, średnich szkół technicznych, jak i szkół zawodowych. Regulamin szczegółowo precyzuje wymagania wobec kandydatów na poszczególne stanowiska oraz sposób prowadzenia rekrutacji.

czytaj więcej...

24.6.2010

PeBeKa wraca do Wieliczki

Po rocznej przerwie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. wraca do prac w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka”. Tym razem pracownicy PeBeKi zajmą się przebudową podszybi oraz zbrojeniem szybu Regis, który jest najstarszym istniejącym szybem górniczym w Polsce.

czytaj więcej...

17.5.2010

Msza żałobna w intencji Mirosława Wróbla

W środę 19 maja odbędzie się msza św. żałobna w intencji zmarłego Mirosława Wróbla. Jest zaplanowana jako oficjalne pożegnanie tragicznie zmarłego prezesa i właściciela firmy, będącej jednym z największych autoryzowanych dealerów Mercedes-Benz w Polsce. Mszę będzie celebrował Ksiądz Henryk Kardynał Gulbinowicz. Jej rozpoczęcie wyznaczono na godzinę 12.00  w katedrze pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, przy placu Katedralnym 18.


czytaj więcej...

31.3.2010

50 lat PeBeKa

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z siedzibą w Lubinie szykuje się do głównych obchodów jubileuszu 50-lecia. 23 kwietnia odbędzie się jubileuszowa konferencja naukowa spółki, której będzie towarzyszyć wystawa zdjęć i dokumentów ilustrująca dorobek firmy. Zaplanowana jest również premiera jubileuszowego wydawnictwa „Czerpiemy z tradycji, stawiamy na przyszłość”.

czytaj więcej...

11.3.2010

Kampania reklamowa Renomy doceniona przez branżę

Slogan „Kochać mieć”, który reklamuje wrocławski dom handlowy Renoma, został wybrany przez jurorów miesięcznika branżowego „Press” jako jedno z najskuteczniejszych haseł reklamowych. Specjaliści oceniali hasła, które pojawiły się na polskim rynku od 16 stycznia do 16 lutego 2010 roku.

czytaj więcej...

9.2.2010

Większy zespół w agencji PR time

Do zespołu wrocławskiej agencji PR time w lutym dołączył nowy pracownik. Tomasz Kordowski objął stanowisko specjalisty ds. public relations  i będzie odpowiedzialny za wsparcie bieżących projektów PR agencji.

czytaj więcej...

9.2.2010

Von Quintus – turystyka biznesowa z sercem

Po ekoturystyce przyszedł czas na podróże społecznie zaangażowane. Od Ameryki Południowej poprzez Afrykę aż do Indochin – pomagający lokalnej ludności turyści są już na niemal wszystkich kontynentach. Von Quintus proponuje wyjątkowe wyjazdy biznesowe m.in. dla firm, które swoją filozofię działania opierają na zasadzie społecznego zaangażowania.

czytaj więcej...

27.1.2010

PeBeKa buduje nowy szyb w Zagłębiu Miedziowym

W jubileuszowym, pięćdziesiątym roku funkcjonowania, lubińska PeBeKa rozpocznie budowę kolejnej strategicznej inwestycji dla KGHM Polska Miedź. Ruszyły już prace związane z powstaniem trzydziestego pierwszego szybu w Zagłębiu Miedziowym. Wyznaczony został teren budowy w Kwielicach k. Grębocic.


czytaj więcej...