Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

24.6.2010

PeBeKa wraca do Wieliczki

Po rocznej przerwie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. wraca do prac w zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka”. Tym razem pracownicy PeBeKi zajmą się przebudową podszybi oraz zbrojeniem szybu Regis, który jest najstarszym istniejącym szybem górniczym w Polsce.

czytaj więcej...

17.5.2010

Msza żałobna w intencji Mirosława Wróbla

W środę 19 maja odbędzie się msza św. żałobna w intencji zmarłego Mirosława Wróbla. Jest zaplanowana jako oficjalne pożegnanie tragicznie zmarłego prezesa i właściciela firmy, będącej jednym z największych autoryzowanych dealerów Mercedes-Benz w Polsce. Mszę będzie celebrował Ksiądz Henryk Kardynał Gulbinowicz. Jej rozpoczęcie wyznaczono na godzinę 12.00  w katedrze pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, przy placu Katedralnym 18.


czytaj więcej...

31.3.2010

50 lat PeBeKa

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z siedzibą w Lubinie szykuje się do głównych obchodów jubileuszu 50-lecia. 23 kwietnia odbędzie się jubileuszowa konferencja naukowa spółki, której będzie towarzyszyć wystawa zdjęć i dokumentów ilustrująca dorobek firmy. Zaplanowana jest również premiera jubileuszowego wydawnictwa „Czerpiemy z tradycji, stawiamy na przyszłość”.

czytaj więcej...

11.3.2010

Kampania reklamowa Renomy doceniona przez branżę

Slogan „Kochać mieć”, który reklamuje wrocławski dom handlowy Renoma, został wybrany przez jurorów miesięcznika branżowego „Press” jako jedno z najskuteczniejszych haseł reklamowych. Specjaliści oceniali hasła, które pojawiły się na polskim rynku od 16 stycznia do 16 lutego 2010 roku.

czytaj więcej...

9.2.2010

Większy zespół w agencji PR time

Do zespołu wrocławskiej agencji PR time w lutym dołączył nowy pracownik. Tomasz Kordowski objął stanowisko specjalisty ds. public relations  i będzie odpowiedzialny za wsparcie bieżących projektów PR agencji.

czytaj więcej...

9.2.2010

Von Quintus – turystyka biznesowa z sercem

Po ekoturystyce przyszedł czas na podróże społecznie zaangażowane. Od Ameryki Południowej poprzez Afrykę aż do Indochin – pomagający lokalnej ludności turyści są już na niemal wszystkich kontynentach. Von Quintus proponuje wyjątkowe wyjazdy biznesowe m.in. dla firm, które swoją filozofię działania opierają na zasadzie społecznego zaangażowania.

czytaj więcej...

27.1.2010

PeBeKa buduje nowy szyb w Zagłębiu Miedziowym

W jubileuszowym, pięćdziesiątym roku funkcjonowania, lubińska PeBeKa rozpocznie budowę kolejnej strategicznej inwestycji dla KGHM Polska Miedź. Ruszyły już prace związane z powstaniem trzydziestego pierwszego szybu w Zagłębiu Miedziowym. Wyznaczony został teren budowy w Kwielicach k. Grębocic.


czytaj więcej...

5.1.2010

Jubileuszowy rok w PeBeKa

50 lat skończy w 2010 roku Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa z Lubina. W tym wyjątkowym, jubileuszowym roku firma planuje m.in. organizację sympozjum naukowego, wystawy ulicznej i spotkań z pionierami Zagłębia Miedziowego.


czytaj więcej...

5.1.2010

Dakar 2010: PR time dla teamu rajdowego TTC

Wrocławska agencja public relations PR time relacjonuje udział zespołu Toyota Terratrek Competition w tegorocznym Rajdzie Dakar w Argentynie i Chile. Wsparcie wizerunkowe dla polskich rajdowców podczas tego największego maratonu offroadowego na świecie to kolejny wspólny projekt agencji i TTC.

czytaj więcej...

17.11.2009

Firma Hand-Prod dystrybutorem dla lekarzy testów diagnostycznych firmy Quidel

Za pośrednictwem firmy Hand-Prod na rynek właśnie wchodzą przełomowe produkty marki Quidel – testy diagnostyczne, za pomocą których lekarze mogą łatwo i szybko zdiagnozować chorobę a tym samym zapewnić swoim pacjentom wysoki poziom opieki zdrowotnej oraz maksymalne bezpieczeństwo związane z prawidłowym rozpoznaniem choroby.

czytaj więcej...