Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

5.1.2010

Jubileuszowy rok w PeBeKa

50 lat skończy w 2010 roku Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa z Lubina. W tym wyjątkowym, jubileuszowym roku firma planuje m.in. organizację sympozjum naukowego, wystawy ulicznej i spotkań z pionierami Zagłębia Miedziowego.


czytaj więcej...

5.1.2010

Dakar 2010: PR time dla teamu rajdowego TTC

Wrocławska agencja public relations PR time relacjonuje udział zespołu Toyota Terratrek Competition w tegorocznym Rajdzie Dakar w Argentynie i Chile. Wsparcie wizerunkowe dla polskich rajdowców podczas tego największego maratonu offroadowego na świecie to kolejny wspólny projekt agencji i TTC.

czytaj więcej...

17.11.2009

Firma Hand-Prod dystrybutorem dla lekarzy testów diagnostycznych firmy Quidel

Za pośrednictwem firmy Hand-Prod na rynek właśnie wchodzą przełomowe produkty marki Quidel – testy diagnostyczne, za pomocą których lekarze mogą łatwo i szybko zdiagnozować chorobę a tym samym zapewnić swoim pacjentom wysoki poziom opieki zdrowotnej oraz maksymalne bezpieczeństwo związane z prawidłowym rozpoznaniem choroby.

czytaj więcej...

16.11.2009

Barbórka 2009 w PeBeKa

14 listopada br. świętowanie Barbórki rozpocznie się od spotkań i imprez mniej formalnych, czyli karczmą piwną i combrem babskim. Na 20 listopada br., przewidziana jest oficjalna akademia z okazji górniczego święta w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie, na którą zaproszeni zostaną byli i obecni pracownicy oraz jubilaci zasłużeni dla PeBeKi.

czytaj więcej...

2.11.2009

Szyb SW-4 – pół kilometra wgłąb ziemi

Pierścień tubingowy nr 326 zabudowali w szybie SW-4 górnicy z rejonu KRG Szyby PeBeKa Lubin. Po 16 miesiącach drążenia osiągnięto poziom 500 metrów gotowego szybu. To kolejny przełomowy moment tego jednego z największych obecnie w kraju górniczego przedsięwzięcia w zakresie robót udostępniających.

czytaj więcej...

30.10.2009

Nowa specjalistka w agencji PR time

Wrocławska Agencja Public Relations PR time powiększyła zespół. Do grona pracowników na stanowisko specjalisty ds. PR dołączyła Kinga Szmyd, która zajmie się wsparciem agencji w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla nowych klientów oraz bieżącej obsłudze w zakresie PR.

czytaj więcej...

29.10.2009

PR time w świecie nowoczesnej kosmetologii

Wrocławska Agencja Public Relations PR time rozpoczęła współpracę z firmą CLARENA Polska, renomowanym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i producentem sprzętu dla gabinetów kosmetycznych, salonów piękności i spa.

czytaj więcej...

28.10.2009

Umowa na budowę łącznika podpisana

27 października 2009 w Warszawie podpisano umowę pomiędzy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. a konsorcjum, w skład którego wchodzi również PeBeKa. Umowa obejmuje budowę łącznicy do lotniska Okęcie oraz modernizacji linii kolejowej łączącej Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie z centrum Warszawy.

czytaj więcej...

6.10.2009

Pierścień tubingowy nr 300 w szybie SW-4 zabudowany!

Koniec września okazał się przełomowy dla budowy szybu SW- 4 ze względu na fakt zabudowania w szybie trzechsetnego pierścienia obudowy żelbetonowej zwanej tubingiem. Jeden taki pierścień tubingowy zwiększa głębokość szybu o 1,5 metra. Po 14 miesiącach drążenia i zbrojenia tymczasowego osiągnięto tym samym poziom 460 metrów gotowego szybu.

czytaj więcej...

2.10.2009

PR time wśród najlepszych agencji public relations w Polsce

PR time – wrocławska agencja public relations zajęła 35 miejsce w rankingu branżowego wydawnictwa Press. Sukces jest tym większy, że w rankingu oprócz PR time nie znalazła się żadna inna agencja z Wrocławia.

czytaj więcej...