Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

30.10.2009

Nowa specjalistka w agencji PR time

Wrocławska Agencja Public Relations PR time powiększyła zespół. Do grona pracowników na stanowisko specjalisty ds. PR dołączyła Kinga Szmyd, która zajmie się wsparciem agencji w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla nowych klientów oraz bieżącej obsłudze w zakresie PR.

czytaj więcej...

29.10.2009

PR time w świecie nowoczesnej kosmetologii

Wrocławska Agencja Public Relations PR time rozpoczęła współpracę z firmą CLARENA Polska, renomowanym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i producentem sprzętu dla gabinetów kosmetycznych, salonów piękności i spa.

czytaj więcej...

28.10.2009

Umowa na budowę łącznika podpisana

27 października 2009 w Warszawie podpisano umowę pomiędzy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. a konsorcjum, w skład którego wchodzi również PeBeKa. Umowa obejmuje budowę łącznicy do lotniska Okęcie oraz modernizacji linii kolejowej łączącej Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie z centrum Warszawy.

czytaj więcej...

6.10.2009

Pierścień tubingowy nr 300 w szybie SW-4 zabudowany!

Koniec września okazał się przełomowy dla budowy szybu SW- 4 ze względu na fakt zabudowania w szybie trzechsetnego pierścienia obudowy żelbetonowej zwanej tubingiem. Jeden taki pierścień tubingowy zwiększa głębokość szybu o 1,5 metra. Po 14 miesiącach drążenia i zbrojenia tymczasowego osiągnięto tym samym poziom 460 metrów gotowego szybu.

czytaj więcej...

2.10.2009

PR time wśród najlepszych agencji public relations w Polsce

PR time – wrocławska agencja public relations zajęła 35 miejsce w rankingu branżowego wydawnictwa Press. Sukces jest tym większy, że w rankingu oprócz PR time nie znalazła się żadna inna agencja z Wrocławia.

czytaj więcej...

30.9.2009

Zmiany w zarządzie PeBeKa

Wieloletni fachowiec, specjalista od głębienia szybów i budowy tuneli stanął na czele zarządu Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z Lubina. 30 września 2009 roku Walne Zgromadzenie firmy podjęło decyzję o powołaniu Jacka Kulickiego na stanowisko prezesa, a Kazimierza Rutkę na wiceprezesa. Obaj są doświadczonymi menedżerami zatrudnionymi od wielu lat w spółce.

czytaj więcej...

17.9.2009

PeBeKa - ekspert górniczych technologii

Przedstawiciele przedsiębiorstwa PeBeKa wezmą udział w Międzynarodowym Kongresie Górnictwa Rud Miedzi pod hasłem „Perspektywy i wyzwania", który odbędzie się w Lubinie w dniach 24-26 września 2009. Organizatorami są KGHM Polska Miedź S.A., Związek Pracodawców Polska Miedź, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa oraz uczelnie: Politechnika Wrocławska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie i Uniwersytet Wrocławski.

czytaj więcej...

26.8.2009

PeBeKa ubiega się o kontrakt w Kanadzie

Od wczoraj Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. wizytują przedstawiciele koncernu BHP Billiton oraz firmy doradczej Stantec Mining w ramach procedury prekwalifikacyjnej dla projektu Jansen.


 

czytaj więcej...

25.8.2009

Kolejny kontrakt PeBeKi w Warszawie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z Lubina będzie jednym z wykonawców łącznicy do lotniska Okęcie oraz modernizacji linii kolejowej łączącej Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie z centrum Warszawy. PKP Polskie Linie Kolejowy rozstrzygnęły, ogłoszony w czerwcu br. przetarg.

czytaj więcej...

21.7.2009

PR time - czas efektywnej komunikacji

PR time - wrocławska agencja public relations w połowie lipca wprowadziła nowy system identyfikacji wizualnej spółki oraz uruchomiła nową stronę internetową.

czytaj więcej...