Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

26.8.2009

PeBeKa ubiega się o kontrakt w Kanadzie

Od wczoraj Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. wizytują przedstawiciele koncernu BHP Billiton oraz firmy doradczej Stantec Mining w ramach procedury prekwalifikacyjnej dla projektu Jansen.


 

czytaj więcej...

25.8.2009

Kolejny kontrakt PeBeKi w Warszawie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z Lubina będzie jednym z wykonawców łącznicy do lotniska Okęcie oraz modernizacji linii kolejowej łączącej Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie z centrum Warszawy. PKP Polskie Linie Kolejowy rozstrzygnęły, ogłoszony w czerwcu br. przetarg.

czytaj więcej...

21.7.2009

PR time - czas efektywnej komunikacji

PR time - wrocławska agencja public relations w połowie lipca wprowadziła nowy system identyfikacji wizualnej spółki oraz uruchomiła nową stronę internetową.

czytaj więcej...

9.7.2009

Wybierz kurs przez internet

Internetowy serwis turystyki językowej to nowe zadanie z dziedziny zarządzania komunikacją w internecie, które realizuje Agencja PRtime.

czytaj więcej...

8.7.2009

Większy Związek Firm Public Relations

PR time agencja z Wrocławia dołączyła z początkiem lipca 2009 roku do Związku Firm Public Relations. To druga firma spoza Warszawy, która została przyjęta do ZFPR. Obecnie Związek zrzesza 31 firm.

czytaj więcej...

3.7.2009

Najdłuższy zagraniczny kontrakt PeBeKi zakończony

W ostatnich dniach czerwca 2009 PeBeKa zakończyła realizację pięcioletniego - najdłuższego w swojej historii zagranicznego kontraktu.

czytaj więcej...

25.5.2009

Nominacja do TYTANA dla PeBeKi

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa SA otrzymało nominację do prestiżowej nagrody TYTANY 2009, przyznawanej przez redakcję magazynu „Geoinżynieria drogi mosty tunele”. Niezależne jury nominowało lubińską spółkę w kategorii „Budownictwo mostowe” za prace wykonane w obrębie Ronda Mogilskiego w Krakowie: budowę mostów i pieszych przejść podziemnych.

czytaj więcej...

25.5.2009

PeBeKa restrukturyzuje wynagrodzenia

Podpisaniem porozumienia w zakresie restrukturyzacji wynagrodzeń zakończyło się w piątek 22 maja spotkanie zarządu spółki PeBeKa z przedstawicielami czterech organizacji związkowych działających w firmie. Przyjęte ustalenia obowiązują od 1 maja br.

czytaj więcej...

16.4.2009

Złote Wiertło dla PeBeKi

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z Lubina otrzymało dziś prestiżowe „Złote Wiertło”, drugą nagrodę w kategorii budownictwo użyteczności publicznej, za wybudowanie stacji A-23 Młociny, ostatniego przystanku I linii warszawskiego metra. Konkurs zorganizowała już po raz trzynasty firma Bosch-Elektronarzędzia.  Wzięło w nim udział 60 firm z całego kraju.

czytaj więcej...

10.3.2009

Stadion czeka na piłkarzy i kibiców

Nowowybudowany stadion Zagłębia Lubin jest przygotowany na mecz inauguracyjny, który odbędzie się 14 marca. Starostwo Powiatowe w Lubinie wydało właśnie pozwolenie na użytkowanie, a kontrolujące obiekt służby nie mają żadnych uwag co do bezpieczeństwa i jakości wykonanych robót. Na trybuny i płytę boiska wkroczyła ekipa porządkowa.

czytaj więcej...