Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

30.9.2009

Zmiany w zarządzie PeBeKa

Wieloletni fachowiec, specjalista od głębienia szybów i budowy tuneli stanął na czele zarządu Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z Lubina. 30 września 2009 roku Walne Zgromadzenie firmy podjęło decyzję o powołaniu Jacka Kulickiego na stanowisko prezesa, a Kazimierza Rutkę na wiceprezesa. Obaj są doświadczonymi menedżerami zatrudnionymi od wielu lat w spółce.

czytaj więcej...

17.9.2009

PeBeKa - ekspert górniczych technologii

Przedstawiciele przedsiębiorstwa PeBeKa wezmą udział w Międzynarodowym Kongresie Górnictwa Rud Miedzi pod hasłem „Perspektywy i wyzwania", który odbędzie się w Lubinie w dniach 24-26 września 2009. Organizatorami są KGHM Polska Miedź S.A., Związek Pracodawców Polska Miedź, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa oraz uczelnie: Politechnika Wrocławska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie i Uniwersytet Wrocławski.

czytaj więcej...

26.8.2009

PeBeKa ubiega się o kontrakt w Kanadzie

Od wczoraj Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. wizytują przedstawiciele koncernu BHP Billiton oraz firmy doradczej Stantec Mining w ramach procedury prekwalifikacyjnej dla projektu Jansen.


 

czytaj więcej...

25.8.2009

Kolejny kontrakt PeBeKi w Warszawie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. z Lubina będzie jednym z wykonawców łącznicy do lotniska Okęcie oraz modernizacji linii kolejowej łączącej Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie z centrum Warszawy. PKP Polskie Linie Kolejowy rozstrzygnęły, ogłoszony w czerwcu br. przetarg.

czytaj więcej...

21.7.2009

PR time - czas efektywnej komunikacji

PR time - wrocławska agencja public relations w połowie lipca wprowadziła nowy system identyfikacji wizualnej spółki oraz uruchomiła nową stronę internetową.

czytaj więcej...

9.7.2009

Wybierz kurs przez internet

Internetowy serwis turystyki językowej to nowe zadanie z dziedziny zarządzania komunikacją w internecie, które realizuje Agencja PRtime.

czytaj więcej...

8.7.2009

Większy Związek Firm Public Relations

PR time agencja z Wrocławia dołączyła z początkiem lipca 2009 roku do Związku Firm Public Relations. To druga firma spoza Warszawy, która została przyjęta do ZFPR. Obecnie Związek zrzesza 31 firm.

czytaj więcej...

3.7.2009

Najdłuższy zagraniczny kontrakt PeBeKi zakończony

W ostatnich dniach czerwca 2009 PeBeKa zakończyła realizację pięcioletniego - najdłuższego w swojej historii zagranicznego kontraktu.

czytaj więcej...

25.5.2009

Nominacja do TYTANA dla PeBeKi

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa SA otrzymało nominację do prestiżowej nagrody TYTANY 2009, przyznawanej przez redakcję magazynu „Geoinżynieria drogi mosty tunele”. Niezależne jury nominowało lubińską spółkę w kategorii „Budownictwo mostowe” za prace wykonane w obrębie Ronda Mogilskiego w Krakowie: budowę mostów i pieszych przejść podziemnych.

czytaj więcej...

25.5.2009

PeBeKa restrukturyzuje wynagrodzenia

Podpisaniem porozumienia w zakresie restrukturyzacji wynagrodzeń zakończyło się w piątek 22 maja spotkanie zarządu spółki PeBeKa z przedstawicielami czterech organizacji związkowych działających w firmie. Przyjęte ustalenia obowiązują od 1 maja br.

czytaj więcej...